Shrnutí víkendu: Elévky a elévové v 1. koši! Dorostenci končí

26. 3. 2024

Klub

3 minuty čtení

Elévky vybojovaly postup do 1. koše! Na turnaji zvládly vítězně tři zápasy, jednou remizovaly a mohou se těšit na soupeření s nejlepšími týmy. První příčky na svých turnajích brali také elévové A i B. U áčka se stejně jako u elévek jedná o postup do elitního koše. Na domácí výhru nad Libercem nedokázali navázat dorostenci. Na severu Čech prohráli vysoko 2:9 a s letošním ročníkem 1. ligy se tak loučí ve 2. kole play off.

Elévky nejprve těsně porazily Prague Tigers 2:1. Se zeleným týmem Bohemians uhrály remízu, kolegyně z bílého týmu však porazily vysoko 11:4. Povedený turnaj korunovaly triumfem 3:0 nad Kutnou Horou. Získ deseti bodů znamenal první příčku a postup do nejlepší koše v Praze a středních Čechách. Ze stejného úspěchu se radovali elévové. Ti nedali svým soupeřům šanci a porazili Králův Dvůr, Tatran, Panthers a Černošice. Čtyři zápasy, čtyři vítězství a 27 nastřílených branek.

Pozadu nezůstali ani elévové B. Po remíze s Butchis uštědřili ve zbývajících třech duelech svým soupeřům 19 zásahů a rovněž oni brali postup, konkrétně do 6. koše. Pozitivní bylo také počínání starších žákyň. Mladé florbalistky Sokola porazily Kutnou Horu a Prague Tigers Nehvizdy a s Bohemians remizovaly, což jim v konečném zúčtování přineslo první příčku a posun do 2. koše. Úplně na závěr zmíníme muže D. Ti po zisku tří bodů z předposledního turnaje stále zůstávají ve hře o postup do vyšší ligy.

Elévové slaví první místo a postup do vyššího koše.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži D:
TJ SKV - AIK Steel Kladno B 4:2
TJ SKV - Sokol Rudná C 2:3

Dorostenci:
TJ SKV - FBC Liberec 4:3
FBC Liberec - TJ SKV 9:2

Dorostenci B:
TJ SKV - FBC Žraloci Příbram 9:0
TJ SKV - Black Angels B 3:6

Starší žákyně:
TJ SKV - FBC Kutná Hora 6:1
TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy 2:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians bílé 1:1

Elévové:
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 8:4
TJ SKV - SummerCamps Tatran Střešovice 10:4
TJ SKV - Panthers Praha Black 5:3
TJ SKV - SK Alien Nation Černošice 4:2

Elévové B:
TJ SKV - Butchis - Red 3:3
TJ SKV - Tatran Střešovice-Akadmie Řepy 7:3
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha Orange 6:2
TJ SKV - FbC Barracudas Slaný 6:1

Elévky:
TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy 2:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians zelené 4:4
TJ SKV - FbŠ Bohemians bílé 11:4
TJ SKV - FBC Kutná Hora 3:0

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.