Shrnutí víkendu: Muži C končí třetí, přípravka čtyřikrát vítězná!

2. 5. 2024

Klub

3 minuty čtení

Muži C ze závěrečného turnaje regionální ligy vydolovali tři body, což jim v konečném zúčtování stačilo na obsazení třetí příčky. Celtics nejprve padli s céčkem Panthers 3:5, následně však stejným poměrem porazili rezervu Tatranu Střešovice. Výborně si na konci sezony vedla přípravka, která vyhrála všechny svá čtyři utkání.

Celtics ještě mohli pomýšlet na stříbrnou příčku regionální ligy, první Bohemians B už byli hodně odskočení. K zisku druhého místa ale sokolové potřebovali oba své zápasy vyhrát a ještě spoléhat na zaváhání druhé Traverzy. Ani jedna podmínka se ovšem nenaplnila. „Panthers hráli velmi dobře a zaslouženě vyhráli. My jsme se jim bohužel nedokázali vyrovnat v soubojích, v rychlosti a v proměňování šancí,“ zhodnotil duel hrající trenér Gustav Ondrejčík.

Ve druhém střetnutí si pak Vinohradští spravili chuť a Tatran B porazili 5:3. „Ve druhém zápase jsme zlepšili pohyb, sbírali jsme odražené míčky a někteří hráči podali skvělé individuální výkony. Všem klukům bych chtěl poděkovat za celou sezonu. Ať to byli hoši z béčka, céčka, z juniorů nebo posily z áčka. Už jsem děkoval i osobně trenérovi A týmu Kapimu za spolupráci, protože to fungovalo bezvadně, kluci se u nás mohli rozehrát a my jsme zase v týmu rádi přivítali kvalitní posily,“ pochvaloval si Ondrejčík provázanost napříč jednotlivými vinohradskými celky.

Celtics tedy o jednu příčku vylepšili loňské „bramborové“ umístění. V nabité regionální lize, kterou hraje řada bývalých superligových hráčů, se jistě jedná o cenný úspěch. Velmi pěkné výsledky v rámci posledního hracího víkendu zaznamenala přípravka. Mladí sokolíci a sokolky postupně porazili Spartu, Unhošť, Kralupy a Tatran a z posledního turnaje 2. koše odešli se stoprocentním ziskem bodů. Jednu výhru, dvě remízy a jednu porážku zapsaly mladší žákyně. Všem týmům SKV děkujeme za sezonu a těšíme se na SKVělý den, který letos proběhne v sobotu 8. června!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - Panthers Praha C Power 3:5
TJ SKV - Tatran Střešovice B 5:3

Mladší žákyně:
TJ SKV - FbŠ Bohemiasn bílé 5:2
TJ SKV - FBC Kutná Hora 1:3
TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy 3:3
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 3:3

Přípravka:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha Red 5:2
TJ SKV - FBC Střelci Unhošť 9:3
TJ SKV - Kralupy Wolves Blue 8:4
TJ SKV - Tatran Střešovice-Akademie Řepy 9:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.