Víkendové menu: Junioři zahajují sezonu

4. 10. 2013

Klub

3 minuty čtení

O tomto hracím víkendu zahájí svoji sezonu junioři. Bojů o další body se zúčastní také mužské déčko, starší žáci, elévové a dorostenky.

V sobotu dopoledne vyráží do Berouna, na svá další utkání, muži D. Ti si rozhodně chtějí po posledním hracím víkendu spravit chuť. Soupeřem jim budou týmy FBC Žraloci Příbram B a FC Astra. Pokud se chce mužské déčko umístit lépe, než tomu bylo vloni, musí přivést z Berouna co nejvíce bodů.
 
V pražských Kunraticích zahájí svoji sezónu naši junioři. Tým kolem trenéra Jana Pazdery má letos velké cíle. V prvním utkání se střetne s rezervou FbŠ Bohemians, která rozhodně nebude lehkým soupeřem. Ve druhém utkání změří síly s týmem SKP Olympia Kutná Hora.
 
Do boje vstoupí také elévové, kteří minulý týden postoupili do vyššího koše. Tentokráte je však čeká odlišná soutěž, která se hraje formou 3+1. Podobný turnej odehrály minulý týden také starší žákyně.
 
Reputaci si určitě budou chtít vylepšit i starší žáci, ti zatím letos nezískali ani bod. Čekají na ně naprosto totožní soupeři jako na juniory, týmy FbŠ Bohemians B a SKP Olympia Kutná Obzvláště těžký víkend před sebou mají dorostenky. V Unihoc Aréně je v neděli vyzvou dva opravdu silné týmy. Tatran Střešovice i Herbadent Praha 11 SJM rozhodně patří k těm nejlepším.
 

SOBOTA 5. 10. 2013:

 
Muži D:
10:10 TJ SKV – FBC Žraloci Příbram B (Beroun)
12:30 TJ SKV – FC Astra (Beroun)
 
Junioři:
13:00 TJ X3M SKV – FbŠ Bohemians B (Kunratice)
16:00 TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora (Kunratice)
 
Starší žáci:
10:20 TJ X3M SKV – FbŠ Bohemians B (SH Králův Dvůr)
11:40 TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora (SH Králův Dvůr)
 
Elévové (3+1):
9:00 TJ X3M SKV – FbK Olymp Praha Zeus (ZŠ Mendelova)
11:05 TJ X3M SKV – SK Florbal Benešov (ZŠ Mendelova)
12:35 TJ X3M SKV – Athletics Praha Proosek (ZŠ Mendelova)
 

NEDĚLE 6. 10. 2013:

Dorostenky:
11:10 TJ X3M SKV – Tatran Střešovice (Unihoc Aréna Praha)
14:40 TJ X3M SKV – Herbadent Praha 11 SJM (Unihoc Aréna Praha)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.