Muži v poháru vyzvou extraligový Liberec

9. 10. 2013

Muži A

2 minuty čtení

Mužské áčko čeká náročný týden. Nejprve svěřenci trenéra Pazdery vyzvou v rámci osmifinále Poháru České pojišťovny extraligový Liberec, v sobotu se pak střetnou s prvoligovým Rožnovem.

Vinohrady se chystají na důležitý dvojzápas. Ve čtvrtek od 20:15 přivítají na domácí půdě FBC Liberec a pokusí se po roce opět postoupit do čtvrtfinálové skupiny. V ní by se Vinohradští v případě postupu mohli střetnout s Chodovem a pak s vítězi duelů Králův Dvůr - Sparta a Mukařov - Bohemians. SKV by se tak mohlo ve skupině střetnout s třemi pražskými extraligovými soupeři. Vinohrady se čtvrtfinálové skupiny zúčastnily již loni, když obsadily konečné druhé místo za střešovickém Tatranem.

Našemu čtvrtečnímu soupeři se v úvodu sezony zatím nedaří. Severočeši se po pěti kolech krčí na předposledním místě extraligové tabulky. Před sezonou tým převzal Lukáš Nesměrák, bývalá opora libereckého FBC. Zatím však úspěchy se svým týmem neslaví. Jediný bod si Liberečtí připsali za remízu s Brnem, se kterým nakonec padli po samostatných nájezdech. Jinak však inkasují tvrdé údery - 10 branek od Tatranu, 8 od Pardubic, 7 od Ostravy a 6 od Chodova.

V sobotu pak Vinohrady očekávají další ligové utkání. Ve svém třetím utkání na domácí půdě se střetnou s nováčkem z Rožnova pod Radhoštěm. Rožnov doposud nasbíral ze tří zápasů tři body, když v posledním kole překvapil  vítězstvím nad brněnským Hattrickem, tedy přemožitelem Vinohrad z prvního kola. Přijďte tedy vinohradské hochy v obou zápasech podpořit. Připraven bude tradičně výtečný bufet z dílny Hospůdky U Vejdů. SKV = Společně K Vítězství!

Aktuální program Vinohrad:

10. 10. 20:15 TJ SKV - FBC Liberec (Vinohrady)
12. 10. 18:00 TJ X3M SKV - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm (Vinohrady)

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.