Do boje! Ženy čeká domácí dvojzápas

11. 10. 2013

Ženy A

2 minuty čtení

Už dnes od 20 hodin se náš elitní ženský tým střetne v rámci 6. kola extraligy žen s pražským Elite. V neděli pak svěřenkyně Petra Jirgese a Jiřího Kysela vyzvou v dalším domácím duelu brněnské Židenice.

Ženské áčko Vinohrad čeká náročný víkend. Již dnes večer se SKV střetne s pražským Elite, které má zatím v tabulce pouze o bod víc než Sokol. Jenže tabulka může být svým způsobem zavádějící. Elite se totiž doposud střetlo se soupeři z horní poloviny tabulky a v úvodních pěti kolech doplatilo na těžký los. Pražanky mají za sebou střetnutí s Vítkovicemi, Chodovem, Bohemians a s Libercem.
 
Vinohrady by opět potřebovaly bodovat, aby konečně rozšířily své bodové konto, v derby to však nebudou mít jednoduché. Soupeř má soupisku plnou mladých a dravých hráček, jako jsou například Veronika Zittová, Aneta Kinkalová a další. Elite doposud bodovalo pouze s jediným soupeřem, a to s beznadějně posledními Židenicemi.
 
A právě Brňanky budou nedělním soupeřem Vinohrad. Židenice se zatím potácí na samém dně extraligové tabulky a v klubu došlo k výměně trenéra. Družstvo tak dočasně vede asistent Martin Brouček, který nahradil odstoupivšího Jiřího Vidlaře. Židenice se v posledních sezonách podívaly i do play off, začátek letošní ročníku však nezachytily. Cíle svěřenek trenérů Jirgese a Kysela tak nemůžou být jiné, než zkusit bodovat!
 

Aktuální program Vinohrad:
11. 10. 20:00 TJ X3M SKV - ELITE PRAHA
13. 10. 17:00 TJ X3M SKV - EUROSPOLEČNOST Sokol Židenice

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.