Víkendové menu: První turnaj mužského céčka

13. 10. 2013

Klub

2 minuty čtení

Mužské týmy se o víkendu pořádně zapotí, kromě A týmu hraje i béčko a céčko. Za dětské kategorie budou válčit mladší žáci.

Třetí a čtvrté kolo druhé ligy mužů čeká na mužskou Benficu. Svůj první domácí zápas odehraje v sobotu od čtrnácti hodin ve vinohradské sokolovně s Kobylisy. Fortel má zatím na kontě pouze bod z prohry v prodloužení s Wizards, i tak ale jistě nebude snadným soupeřem. V neděli nastoupí B tým o půl hodiny dříve než v sobotu. Soupeřem mu bude béčko Bohemky, které je zatím na posledním místě tabulky.
 
První turnaj v letošní sezoně absolvuje i mužský C tým. V sobotu vyrazí na Děkanka, aby se tam utkal s týmy Hamsters Vysočany a Ekonom Praha. Céčko v minulé sezoně pokračovalo v postupové tendenci a za svojí dvouletou historii si připsalo druhý postup. Hraje tedy již čtvrtou ligu, tak uvidíme, jak si poradí.
 
Mladší žáci budou nastupovat k druhému turnaji. Minule se jim povedlo dostat se až na druhé místo v koši a nyní se budou opět snažit o postup. Soupeři jim budou týmy Sparty a Davle. Zápasy se odehrají v neděli v barrandovské X3M areně.
 

SOBOTA 12. 10. 2013:

Muži B:
14:00 TJ SKV – Fortel TJ Sokol Kobylisy (Vinohrady)
 
Muži C:
9:30 TJ SKV – FBC Hamsters Vysočany (Děkanka)
12:30 TJ SKV – FBC Ekonom Praha (Děkanka)
 

NEDĚLE 13. 10. 2013:

Muži B:
13:30 TJ SKV – FbŠ Bohemians B (Vinohrady)
 
Mladší žáci:
11:00 TJ X3M SKV – AC Sparta Praha Florbal RED (Barrandov)
12:20 TJ X3M SKV – FBK Davle (Barrandov)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.