Osmifinále poháru: Na Vinohrady přijede Chodov

16. 10. 2013

Ženy A

2 minuty čtení

Již zítra se naše ženy v rámci osmifinále Poháru České pojišťovny postaví Chodovu. Zápas začíná ve 20 hodin ve vinohradské sokolovně.

A domácí tým nečeká vůbec lehké utkání. Chodov patří mezi tuzemskou špičku a nedá se očekávat, že by chtěl domácí pohárovou soutěž vypustit. Spíše naopak. Klub z Jižního Města svůj kádr v nedávné době ještě posílil. Do týmu zamířila z Elite juniorská reprezentantka Martina Řepková. A to Chodov dostatečně posílil svoji družinu již před sezonou. Z Liberce na Jižní Město zamířily Lucie Paulovičová a Jana Lacková. V týmu navíc působí další reprezentantky Jana Vojáčková a brankářka Kristýna Provázková.

Pojďme si zrekapitulovat, jak se vůbec ženský tým Vinohrad do osmifinále poháru propracoval. Sokolky nejprve čekalo první kolo, které se hrálo formou skupiny. Vinohradští trenéři dali prostor i hráčkám ze širšího kádru, i přesto si však SKV zajistilo pohodový postup z prvního místa. Vinohrady postupně porazily Děkanku, Kladno, Kutnou Horu, remízu si připsaly pouze v zápase s Panthers. Ve druhém kole muselo SKV cestovat do Litvínova. Zápas, který byl specifický zejména pro Pavlínu Vacínovou, jež k nám v létě zamířila právě z Litvínova, ovládly Vinohrady 3:6 a mohly se tak radovat z postupu.

Přijďte naše dámy v atraktivním měření sil podpořit!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.