Muži míří na výjezd do Litvínova, juniory čeká důležitý dvojzápas

18. 10. 2013

Klub

4 minuty čtení

Z mužských týmů se o víkendu do hry zapojí mužské áčko, junioři, dorostenci elévové a elévové hrající soutěž systémem 3+1.

Mužské áčko se v sobotu vypraví na hřiště Litvínova v rámci 5. kola 1. ligy mužů. Litvínov už několik sezon patří mezi stabilní favority na postup do extraligy, ale v posledních letech se mu vždy do cesty postavil následně postupující celek. V loňském play off Litvínov v dramatické pětizápasové bitvě nestačil na dnes extraligové Pardubice. Největší hrozbou Severočechů je jistě nestárnoucí matador, dirigent litvínovské hry a fantom 1. ligy mužů, kapitán Daniel Hulič, který v součtu posledních pěti sezon dosahuje průměru téměř tří bodů na zápas. Litvínovským se navíc proti Sokolu loni dařilo, vyhráli obě vzájemná utkání.
 
Juniory čeká v domácí hale na Vinohradech jeden z nejdůležitějších a nejtěžších turnajů v celé sezóně. V prvním utkání vyzvou Chodov, který v minulé sezóně sestoupil z G2 ligy juniorů, a který bude velmi pravděpodobně nejtěžším soupeřem v juniorské lize vůbec. Ve druhém utkání čeká juniory Bučis, který před sezónou avizoval velké posílení kádru za účelem postupu do nejvyšší juniorské soutěže. Kdo nemá v sobotu co dělat, ať neváhá vyrazit na juniorský dvojzápas do domácí Rieger arény!
 
Dorostence čeká jejich letošní druhý turnaj, tentokrát ovšem okořeněný o nepříjemné vstávání, když v neděli už v 8:00 začínají své první utkání v hale ve Zruči nad Sázavou. Utkají se s dvěma rezervními týmy. Nejprve je čeká rezerva Mladé Boleslavi, kterou v prvním vzájemném utkání porazili 7:3, ve druhém utkání od 10:20 vyzvou rezervní celek střešovického Tatranu.
 
Elévové v minulém turnaji postoupili do B koše a v sobotu na Kotlářce je čeká první prověrka v tomto koši. Utkají se s týmy Mladé Boleslavi a Black Angels. Uvidíme, jak mladí sokolové obstojí ve vyšším výkonnostním koši. A ještě jeden turnaj nabídne mužská složka SKV tento víkend, a to turnaj elévů hraný systémem 3+1. Čekají je tři utkání, která sehrají v neděli odpoledne ve vinohradském menším sále.
 

SOBOTA 19. 10. 2013:

Muži A:
17:30 TJ X3M SKV - SK Bivoj Litvínov (SH SPORTaS, Litvínov)
 
Junioři:
10:00 TJ X3M SKV - TJ JM Pedro Perez Chodov (Vinohrady)
13:00 TJ X3M SKV - FC Bučis Team (Vinohrady)
 
Elévové:
9:40 TJ X3M SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav (Kotlářka)
12:20 TJ X3M SKV - Black Angels black (Kotlářka)
+ zápas o umístění
 

NEDĚLE 20. 10. 2013:

Dorostenci:
8:00 TJ X3M SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav B (Zruč nad Sázavou)
10:20 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice B (Zruč nad Sázavou)
 
Elévové 3+1:
14:00 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice (Vinohrady II)
15:30 TJ X3M SKV - FbK Olymp Praha Zeus (Vinohrady II)
17:00 TJ X3M SKV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (Vinohrady II)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.