Víkendové menu: Ženské derby na Vinohradech!

18. 10. 2013

Muži A

2 minuty čtení

O víkendu se do hry zapojí oba dva rezervní ženské týmy a zároveň i starší žákyně.

Neděle bude ve znamení ženského florbalu na Vinohradech, neboť se zde hraje celý den Pražská a středočeská liga žen, do které se zapojí náš B i C tým. Hrací den začne ženské béčko již v 8 hodin proti Panthers B, následuje C proti Wildcats a neděle vyvrcholí vinohradským derby béčka proti céčku od 11:30. Jelikož béčko má jediný cíl, a to postup (který zatím plní na jedničku), můžeme očekávat zápas plný soubojů, kdy se céčko nebude chtít jen tak nechat obrat o body a bude bojovat, seč to půjde. Takže se určitě přijďte podívat na pořádný vinohradský florbal!
 
V neděli se do hry opět zapojí starší žákyně, které hrají systémem 3+1. Tentokráte jedou do Benešova, a snad i ve vyšším počtu než minule, kdy hrály doslova 3+1. Poprvé se utkají proti Herbadentu a poté následují již známí soupeři - Tatran, nad kterým jsme vyhrát nedokázaly, a Mladá Boleslav, kterou holky porazily 10:1. Posledními soupeřkami starších žákyň budou hráčky domácí Benešova, se kterými naše holky minule prohrály 6:9.
 

NEDĚLE: 20. 10. 2013:

Ženy B:
8:00 TJ SKV B - FbC Panthers B (Vinohrady)
11:30 TJ SKV B - TJ SKV C (Vinohrady)
 
Ženy C:
9:10 TJ SKV C - FbK Wildcats Praha (Vinohrady)
11:30 TJ SKV C - TJ SKV B (Vinohrady)
 
Starší žákyně:
9:00 TJ X3M SKV - Herbadent Praha 11 SJM B (BIOS Benešov)
10:20 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice (BIOS Benešov)
12:20 TJ X3M SKV - Florbalová akademie MB-D. Bousov (BIOS Benešov)
13:40 TJ X3M SKV - SK Florbal Benešov (BIOS Benešov)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.