Dorostenci stoprocentní, junioři tentokrát bez bodů

22. 10. 2013

Klub

3 minuty čtení

Dorostenci pokračují na vítězné vlně, junioři bohužel nebodovali. Úspěch zaznamenali i elévové.

Naše juniory o tomto víkendu čekaly dva opravdu těžké zápasy. Chodov ukázal, že to s návratem do 1. juniorské ligy myslí vážně a v pražském derby s Vinohrady vyhrál 13:1. O výsledku rozhodla už první šestiminutovka, po které Vinohradští prohrávali na domácí půdě už 0:5. Svěřenci Jana Pazdery bohužel prohráli i druhé utkání s FC Bučis, kterému podlehli 3:7.
 
Naopak dorostenci tento víkend nezaváhali a pokračují ve vítězné sérii. V neděli si ve Zruči nad Sázavou poradili nejprve s rezervou mladoboleslavského Billy Boye 5:3 a hned poté dokázali přehrát i Tatran Střešovice B-Boys poměrem 4:2. Dorostenci si tak odvezli ze Zruče všechny možné body. Trenér mužstva Jan Buchta hodnotil výkony svých svěřenců takto: "Mohu být spokojen jen s první půlkou druhého zápasu, jinak to mělo k ideálním výkonům daleko. V prvním zápase se možná projevila brzká hodina, ale nelze za tím hledat výmluvu."
 
Elévové se zúčastnili druhého turnaje v této sezóně. Na tom minulém se jim podařilo postoupit. Jako účastníci vyššího koše nejprve narazili na Black Angels a po vyrovnaném boji se rozešli se soupeřem smírně (2:2). V dalším zápase narazili na Boleslav, nad kterou zvítězili 5:1. I když podle výsledku to vypadá, že naše naděje zvítězili snadno, museli ukázat hodně ze svých dovedností.
 
Po sečtení výsledků naši opět hráli zápas o postup do vyššího koše. V tomto střetnutí se postavili Benešovu, v úvodu zápasu se jim sice dařilo, ale bohužel slibný náskok neudrželi a prohráli 2:4. Přesto na ně na tomto turnaji zbylo pěkné druhé místo. "Tímto bych chtěl poděkovat klukům za SKVělý výkon a rodičům za fandění," pochválil své svěřence i přítomné diváky Martin Záň, trenér elévů.
 
Elévové odehráli také zápasy v soutěži 3+1. Nejprve si elévové na domácí půdě neporadili s výběry Tatranu a Olympu a podlehli jim 3:9 a 2:7. Na závěr si alespoň spravili chuť v zápase proti Bohemians, které porazili 8:4
 

Víkendové výsledky mužských kategorií:

Junioři:
TJ X3M SKV - TJ JM Pedro Perez Chodov 1:13
TJ X3M SKV - FC Bučis Team 3:7
 
Dorostenci:
TJ X3M SKV - Billy Boy Mladá Boleslav 5:3
TJ X3M SKV - Tatran Střešovice B 4:2
 
Elévové:
TJ X3M SKV - Black Angels black 2:2
TJ X3M SKV - Billy Boy Mladá Boleslav 5:1
TJ X3M SKV - SK Florbal Benešov 2:4
 
Elévové 3+1:
TJ X3M SKV - Tatran Střešovice 3:9
TJ X3M SKV - FbK Olymp Praha Zeus 2:7
TJ X3M SKV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:4
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.