Vinohrady navštíví nováčci z Ústí a ze Svitav

23. 10. 2013

Muži A

2 minuty čtení

Mužské áčko čeká o víkendu domácí dvojzápas. Do Riegrových sadů zavítají dva nováčci - nejprve v sobotu navštíví vinohradskou sokolovnu hráči Ústí nad Labem, v neděli pak do Prahy zamíří celek ze Svitav.

Vinohradští chtějí konečně zabrat. V posledním kole klopýtli na půdě Litvínova a opět se propadli do spodní části tabulky. Proti nováčkům by chtěli najet na vítěznou vlnu, ale jak Ústí, tak Svitavy rozhodně nebudou působit odevzdaným dojmem. Oba víkendoví soupeři se aktuálně pohybují v tabulce před vinohradským týmem. Ústí dokonce okupuje třetí příčku a v posledním kole si přivezlo tři body z Kopřivnice. Naproti tomu ambiciózní nováček ze Svitav sice ukořistil v průběhu předešlých kol hned tři skalpy svých soupeřů, v posledním duelu však Svitavští inkasovali na domácí půdě desítku od České Lípy.

Svěřenci trenéra Jana Pazdery nenačali novou sezonnu v první lize nejlépe. Po výsledkově celkem úspěšné přípravě sokolové ztratili body doma s brněnským Hattrickem, na půdě pražského Startu a v již zmiňovaném Litvínově. Stále je však moře času na nápravu a víkendový dvojzápas je první příležitostí, jak se chytnout. Vinohradští před sezonou vyhlásili útok na nejvyšší příčky, proto si nemohou klást nižší cíle, než o víkendu oba dva duely ovládnout.

Potřebují však i vaši pomoc! Neváhejte a přijďte sokoly v cestě za prvoligovými body podpořit. Jako vždy bude připraven skvělý bufet, o který se nyní stará tým z Hospůdky U Vejdů a kde můžete posedět a doplnit energii. V nabídce bufetu najdete chutné párky, obložené housky či tradiční malinovku. O přestávkách si zápas můžete zpříjemnit také sledováním doprovodného programu včetně soutěže o věcné ceny. Lákadel nabízíme dost, tím největším však bude samotný florbal. Vstupné je dobrovolné!

Víkendový program mužského áčka:

Sobota 26. 10., 18:00 TJ X3M SKV - Florbal Ústí
Neděle 27. 10., 18:00 TJ X3M SKV - FbK Svitavy

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.