Víkendové menu: Udrží muži B po dalším víkendu neporazitelnost?

24. 10. 2013

Klub

3 minuty čtení

Před námi je další hrací víkend a z mužských kategorií čekají další dva zápasy muže B, C i D.

Svěřenci trenéra Vondry přivítají v sobotu doma Orku Čelákovice. Orka zatím okupuje pátou příčku tabulky se šesti získanými body. Ty si soupeř připsal za vítězství nad rezervou Kladna a Athletics, naopak nestačil na Králův Dvůr a Black Angels, přičemž oba zápasy prohrál těsně 4:5. SKV B zatím soutěži jasně kraluje bez ztráty kytičky.
 
Druhý zápas odehraje mužská rezerva o 24 hodin později opět v domácí hale v Riegrových sadech, kam tentokrát zavítá B tým Mladé Boleslavi. Boleslav se zatím nachází na devátém místě tabulky se čtyřmi získanými body. Jediné vítězství si připsala v zápase s Athletics, bod za prohru v prodloužení s rezervou Kladna. Velkou nálož branek dostala v Králově Dvoře, když jí domácí nasázeli celkem 17 branek. Udrží „Vikyho parta“ po tomto víkendu svou neporazitelnost?
 
Céčkaři v neděli vyrážejí na svůj první trip do Berouna. Své zápasy tam odehrají v 9:30 proti Vasaře a ve 12:30 proti Kings Praha. Céčkaři se nacházejí na jedenáctém místě tabulky se třemi body. Oproti svým soupeřům však mají ještě dva zápasy k dobru. Vasara okupuje pátou příčku a Kings jsou ještě o místo pod céčkem, tedy na dvanáctém místě tabulky.
 
V neděli odjíždí mimo Prahu i déčkaři, konkrétně do haly v Neveklově. V 9:00 se střetnou s Tatranem Sedlčany a v 11:20 potom svedou bitvu s FbK 1996 Příbram. Déčku se zatím nepodařilo zvítězit a s jediným bodem je na osmém místě tabulky. Sedlčany jsou na tom o trochu hůř, protože jsou zatím bez bodu na samém dně tabulky. Příbramští naopak ještě nenašli svého kata a s osmi body na kontě okupují třetí příčku.
 

SOBOTA 26. 10. 2013:

Muži B:
14:00 TJ SKV – ASK TEMPISH Orka Čelákovice (Vinohrady)
 

NEDĚLE 27. 10. 2013:

Muži B:
14:00 TJ SKV – Billy Boy Mladá Boleslav B (Vinohrady)
 
Muži C:
9:30   TJ SKV – Vasara (Eden Beroun)
12:30 TJ SKV – Kings Praha (Eden Beroun)
 
Muži D:
9:00   TJ SKV – TJ Tatran Sedlčany florbal (Neveklov)
11:20 TJ SKV – FbK 1996 Příbram (Neveklov)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.