Vinohradští na Ústí nestačili

26. 10. 2013

Muži A

3 minuty čtení

Vinohrady neodčinily svou porážku z Litvínova a prohrály s Ústím 3:4. V brance hostů zářil Milan Stránský, jenž zlikvidoval 31 střeleckých pokusů domácích.

Oba týmy do zápasu vstoupily opatrně, aktivnější byli v úvodních minutách domácí. A jako první šli také do vedení. Dolejš se dostal díky dobré práci svých spoluhráčů k odraženému balonku a s přehledem ho uklidil k tyči. Vinohradští byli po první třetině s výsledkem spokojenější než jejich soupeř a do šaten odcházeli s jednogólovým náskokem.
 
Druhá třetina se jim však nevydařila. Ačkoliv sokolové častěji kontrolovali balonek a byli i střelecky aktivnější, branky střílelo Ústí. Ve 26. minutě vyrovnal Nergl a o dvě minuty později poslal hosty do vedení Bečvář, a to navíc v oslabení! Přesilovky Vinohradským opravdu nešly, za celý večer nedokázali svěřenci trenéra Pazdery proměnit ani jednu ze čtyř nabídnutých příležitostí.
 
Úvod třetí třetiny přinesl naději. Domácí chtěli s výsledkem něco udělat, jenže pak přišla další studená sprcha v podobě třetího inkasovaného gólu. Hned vzápětí za Vinohrady snížil pohotovou dorážkou Svoboda, trápení domácích však pokračovalo. Navíc čtvrtou branku hostů vstřelil Stummer a šance na obrat se každou minutou zmenšovala.
 
Vinohrady nakonec dokázaly alespoň snížit zásluhou Lance. Domácí v závěru zkoušeli hru v šesti, vyslali na hostujícího brankáře Stránského několik střeleckých pokusů, ale vyrovnání už se nedočkali. Právě Stránský byl jednoznačně nejlepším hráčem Ústí a i díky jeho výkonu si tak Ústečtí odvážejí z Riegrových sadů všechny body. Sokoly už zítra čekají v dalším domácím zápase Svitavy.
 

TJ X3M SKV - Florbal Ústí 3:4 (1:0, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 12. Dolejš, 42. J. Svoboda (Votruba), 59. Lanc (Votruba) - 26. Nergl (Jiránek), 28. Bečvář, 42. L. Svoboda, 46. Stummer (Procházka). Rozhodčí: Baloun, Čížek. Vyloučení: 0:4. Bez využití. Diváci: 66.
 
Sestava SKV: Weissgärber - Votruba, Rossi, Záň, Kovářík, Raiter, Houra, Lanc (C) - Gregor, J. Svoboda, Linhart - Králík, Smutný, Mareš - Kytka, Dolejš, Krůšek, Štědrý. Trenér: Jan Pazdera.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.