Vinohrady v sobotu přivítají Paskov

8. 11. 2013

Muži A

2 minuty čtení

První liga se vrací na Vinohrady! V sobotu od 18 hodin sokolové vyzvou paskovské ještěry a budou chtít navázat na výhru z České Lípy.

Vinohrady konečně zabraly, nejprve doma rozstřílely Svitavy a o týden později si osmi góly smlsly také na favoritovi první ligy České Lípě. „Atmosféra v týmu se zlepšila, avšak nemám pocit, že by to bylo pouze v závislosti na posledních dvou odehraných kolech. Pakliže chceme hrát o postup do extraligy, tak musíme mít v mužstvu atmosféru na určitém bodu, který bude v závislosti na výsledky téměř neměnný,“ řekl k náladě v týmu obránce Ondřej Houra, jenž patří ke služebně nejstarším hráčům.

Paskov vždy působil dojmem nepříjemného soupeře. Body se ve vzájemných střetnutích dolují těžce. A nic na tom nemění fakt, že loni Paskov prožil svou nejneúspěšnější sezonu v první lize. I tak svěřenci trenéra Pazdery nemohou nic podcenit. „Od té doby, co jsme hráli s Paskovem, se v obou týmech vyměnilo mnoho hráčů. Podle soupisky Paskova tak nemohu posoudit, co by na ně mohlo platit, jelikož jsem většinu jejich hráčů neviděl v akci,“ řekl o sobotním soupeři Houra.

Hráči SKV už nyní mohou těžit z rad zkušeného Jana Freunda, který posílil realizační tým a stal se asistentem hlavního kouče Pazdery. „Zatím jsme měli Jana pouze na několika trénincích, nicméně i přes krátkou spolupráci s ním je vidět jeho zkušenost s vrcholným florbalem. Konkrétně od této posily realizačního týmu si slibuji, že nám dovede pomoci s technikou a s určitými návyky, jako například chytřejší rozhodování ve hře pod tlakem,“ dodal agilní obránce Ondra Houra.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.