Prima elévovská sobota

14. 11. 2013

Elévové

2 minuty čtení

Elévové v sobotu prožili speciální den. Kromě turnaje měli na programu také teambuildingovou akci!

Tuto sobotu byl odehrán další turnaj elévů naší 5+1 kategorie. Do Unihoc Arény jsme vyráželi s téměř plnou sestavou posílení o gólmanského navrátilce Honzu Kodidka. První zápas proti Startu98 jsme se snažili plnit to, co nám trenéři řekli a dařilo se nám téměř vše, na co jsme sáhli. Nakonec jsme vyhráli 4:0.
 
Na druhý zápas s oblíbenou Spartou jsme se velmi těšili. Bohužel nás asi ovlivnila pochvala, kterou nám trenéři po prvním zápase dali. Nebýt gólmana a trošky štěstíčka, nakloněného na naší stranu, mohl zápas dopadnout jinak. Soupeř naše chyby nepotrestal, a tak jsme vyhráli 2:1.
 
Dva vítězné zápasy znamenaly postup do finále. Tam nás čekal vítěz druhé skupiny Black Angels, na které jsme bohužel opět nestačili. I přes porážku 0:4 však zůstávám v B koši.
 
Po odehrání a zhodnocení posledního zápasu jsme vyrazili směr Tatran Střešovice, kde večer hrálo mužské béčko, za které hraje jeden z našich trenérů. Po důkladné prohlídce všech exponátů ve Střešovické vozovně jsme nasedli do historické tramvaje a jeli na projížďku směr Výstaviště a zpět. Zvláště zpáteční jízda již setmělým centrem Prahy byla pro náš tým velkým zážitkem.
 
Nakonec jsme dorazili do haly Tatranu vyzbrojení foukačkami a mocně jsme povzbuzovali naší mužskou rezervu. Ta přestože vedla 3:0, nakonec prohrála v prodloužení. Porážka béčka tak byla jedinou kaňkou na sobotním speciálním elévském dni. Zpátky do našich sokolských hnízd nás rozvezla banda skvělých rodičů.
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.