Ženy proti Bohemians. Muže čeká výjezd do Kopřivnice

15. 11. 2013

Klub

4 minuty čtení

Do hry se o víkendu zapojí hned sedm vinohradských týmů.

Ženy A v neděli v 18 hodin poměří síly s pražským celkem Bohemians, který se tradičně drží na vrchních příčkách tabulky, letos konkrétně na třetím místě za vedoucím Herbadentem a druhým Chodovem. V posledních třech kolech mají za sebou hráčky zelenobílých tři dvouciferné výhry, když si postupně poradily s Olomoucí, Ostravou a se střešovickým Tatranem. Jejich nejnebezpečnější hráčkou je bezesporu Gabriela Žůrková, která vede kanadské bodování ženské extraligy, v první desítce bodování pak jsou ještě Adéla Bočanová a Iveta Hyršlová. Všechny tyto tři hráčky figurují v konečné nominaci na prosincové mistrovství světa!
 
Náš A tým má naopak v posledních kolech na kontě dvě dvouciferné prohry s Vítkovicemi a s Chodovem a proti týmu Liberce unikl dvoucifernému výsledku o jediný gól. V tabulce se naše ženy usadily na předposledním jedenáctém místě s nejhorším rozdílem skóre v extralize. Nejlepší střelkyní týmu hlavního trenéra Jiřího Kysela je Monika Petřeková, které v bodování šlape na paty juniorka Aneta Tvrzníková. Ženy by potřebovaly odrazový můstek k lepším výsledkům v extralize, kterým by mohl být dobrý výkon proti silným Bohemians.
 
K důležitému zápasu odcestuje náš elitní mužský tým, který změří síly s Kopřivnicí. Svěřenci trenéra Pazdery budou chtít jistě navázat na vítěznou sérii, která už nyní čítá tři zápasy. Muži svůj zápas odehrají v sobotu od 19 hodin.
 
Junioři odehrají své zápasy v sobotu v hale v Čakovicích. Po výsledkově vydařeném minulém víkendu je nyní čeká důležitý zápas proti týmu Black Angels, který před sezonou vyhlásil útok na postup do juniorské extraligy. Pro tradičního rivala Black Angels to bude první zápas proti papírově silnějšímu soupeři, pro Sokoly je tento zápas důležitý hlavně z herního hlediska. Druhé utkání junioři odehrají proti rezervnímu týmu Mladé Boleslavi, který je v lize zatím bez bodu poslední.
 
Dvojzápas čeká také dorostence, kteří hrají proti rezervním týmům Bohemky a Sparty taktéž v sobotu v barrandovské X3M aréně. Ještě v sobotu sehrají své zápasy elévové hrající systémem 3+1. V Letňanech poměří síly s týmy Davle, Tatranu a Falconu. V neděli hrají turnaj na základní škole Vachkově mladší žáci, kteří se postaví proti týmu Vos a proti týmu z Davle. Uvidíme, jak se jim povede v jejich koši. Poslední kategorií, která tento víkend nastoupí ke svým zápasům jsou Muži D, kteří nastoupí pouze k jednomu utkání v Králově Dvoře proti FbK Neveklov.
 

SOBOTA:

 
Muži A:
19:00 FBC Vikings Kopřivnice - TJ X3M SKV (SOU Kopřivnice)
 
Junioři:
11:30 TJ X3M SKV - BLACK ANGELS (Čakovice)
14:30 TJ X3M SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav B (Čakovice)
 
Dorostenci:
13:50 TJ X3M SKV - FbŠ Bohemians B (Barrandov)
16:10 TJ X3M SKV - AC Sparta Praha Florbal B (Barrandov)
 
Elévové 3+1:
14:00 TJ X3M SKV - FbK Davle (Letňany)
15:30 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice (Letňany)
17:00 TJ X3M SKV - Floorball Club Falcon (Letňany)
 

NEDĚLE:

 
Ženy A:
18:00 TJ X3M SKV - FbŠ "pipni.cz" Bohemians (Vinohrady)
 
Muži D:
10:20 TJ SKV - FbK Neveklov (Králův Dvůr)
 
Mladší žáci:
9:00 TJ X3M SKV - FBK CONEP Vosy Praha (ZŠ Vachkova)
11:40 TJ X3M SKV - FBK Davle (ZŠ Vachkova)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.