Viktor Vondra: Provázanost áčka a béčka bude letos větší

15. 9. 2012

Muži B

2 minuty čtení

Před loňskou sezonou se bývalý hráč Vinohrad Viktor Vondra ujal jako trenér rezervního týmu. Po dvou letech ho vrátil zpět do třetí ligy a letos se bude snažit tuto soutěž uhájit.

A bude mít v týmu k dispozici celou řadu hráčů, kteří delší dobu hráli za vinohradské áčko. Vondra by toho chtěl využít k zapracování dalších nový hráčů do mužstva, kteří by se pak v budoucnu mohli stát oporami áčka. „V letošní sezoně bude mnohem výraznější provázanost áčka a béčka. Béčko sice nemůže postoupit do vyšší soutěže, ale třetí liga už má svoji kvalitu, čehož bychom chtěli využít na zapracování a rozehrání nových hráčů, kteří jsou na pomezí áčka a béčka,“ řekl pár dnů před startem nové sezony Vondra.

Vzápětí dodal, že i díky celé řadě zkušených hráčů by to neměl být problém. „Po boku hrajících legend, jako je Líba Nigrin nebo Ráďa Vaňáč, by se to mělo podařit. Když je hráč na hřišti s takovými kluky, zkušenosti přibývají o to rychleji,“ pochvaluje si přínos starších hráčů.

Oblíbený trenér však nemluvil jen obecně. „Jsou tu i konkrétní věci, které chceme u jednotlivých hráčů zlepšit. Třeba u Čmeláka (Kuba Pecha) to je důraz, Míšu Smutného musíme uklidnit na balonku a Gustovi namalovat pohyb na hřišti. Celkově pak bude platit, že vše v sezoně sladíme a po letošním fiasku vyhrajeme za rok Czech Open!“ dodal na závěr s úsměvem Vondra.

Jeho tým se pustí do bojů letošní sezony už v sobotu na domácí půdě. Od 8:30 přivítá na Vinohradech béčko DDM Praha 10 a od 14:30 Tago Mago. Vondrovi svěřenci se budou snažit dodržet heslo, které už nějaký ten čas platí: „Pod Vikim se neprohrává!“.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.