Aneta Tvrzníková obdržela pozvánku do juniorské reprezentace!

19. 11. 2013

Klub

1 minuta čtení

Opora áčka Aneta Tvrzníkové se po Tereze Trunečkové stane další vinohradskou hráčkou, která obdržela nominaci do juniorské reprezentace. Svěřenkyně trenéra Janovského se sejdou v prosinci na půdě Ostravy.

Aneta si svými výkony v dresu extraligového áčka řekla o pozvánku do juniorské reprezentace. Národní výběr juniorek se pod vedením Miroslava Janovského a Lenky Bartošové chystá na vrchol - mistrovství světa v Polsku, které se uskuteční na přelomu dubna a května příštího roku.

Opora ženského A týmu se v týmu sejde s takovými hráčkami, jakými například jsou brankářka Bohemians Ester Brunclíková, obránkyně Vítkovic Denisa Ratajová nebo útočnice Herbadentu Magdalena Klímová a Dominika Kubišová. Trenéři pro soustředění v Ostravě vybrali celkově 24 hráček.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.