Poslední domácí zápas v tomto roce. Vinohrady vyzvou Pelhřimov

20. 11. 2013

Muži A

2 minuty čtení

Vinohradští očekávají svůj poslední domácí zápas v tomto kalendářním roce. V pátek od osmi hodin přivítají na domácí půdě pelhřimovský Spartak!

A sokolové by se rádi s domácím prostředím rozloučili vítězně. Parta kapitána Lukáše Lance v poslední době válí. Připsala si už čtyři vítězství za sebou a v tabulce stoupá výš a výš. Nyní se Vinohradští nacházejí na páté příčce se tříbodovou ztrátou na druhou Lípu. To páteční soupeř je na tom o dost hůř, okupuje až deváté místo prvoligové tabulky.
 
První liga je však i letos vyrovnaná a řada zápasů končí překvapením. Vinohrady však skutečně nabraly formu a v předešlých zápasech potvrdily nejen výsledkový vzestup. "Poslední měsíc, měsíc a půl se zlepšujeme herně a nese to samozřejmě ovoce, i co se týče výsledků," myslí si opora mužského áčka Jan Linhart, který v létě zamířil do Vinohrad na hostování z Hradce.
 
Těšit se nemusíte pouze na atraktivní florbal, ale také na již tradiční a výborný bufet, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. Tematicky bude tentokrát nabízet pochoutky s Vysočinou. Pokud však budete chtít o přestávkách raději zůstat na svých místech, můžete si vychutnat přestávkový program.
 
Odhalte kdo tentokrát v áčku vyhrál prestižního "Dřeváka", nechte se povznést florbalem, zjistěte, zda má Buchtič v kapse ještě nějaké horké brambory, prostě si přijďte zpříjemnit páteční večer a dorazte do vinohradské Rieger arény!
 
SKV = Společně K Vítězství.
 

Pátek 22. 10., 20:00:
TJ X3M SKV - Spartak Pelhřimov
Vstupné je jako vždy dobrovolné

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.