Junioři rozdrtili béčko Boleslavi, s Black Angels však zaváhali

20. 11. 2013

Klub

4 minuty čtení

O víkendu naši junioři doslova převálcovali rezervu Mladé Boleslavi, naproti tomu mužské déčko opět nebodovalo.

V neděli čekali juniory dva naprosto rozdílní soupeři. V prvním utkání se proti nim postavil dosud neporažený tým Black Angels a tak se dal očekávat velký boj. I přes podařený vstup do utkání se ale našim hráčům nepodařilo zvítězit a prohráli 3:6. Druhé utkání byl naprostý opak. Mladá Boleslav byla naprosto bezradná a od našich kluků schytala neuvěřitelných 17 branek! Vyjádření k oběma zápasům nám poskytl Richard Klíma, jeden z hlavních tahounů týmu: "Do prvního utkání jsme vstoupili téměř tak, jak jsme chtěli, ale postupně jsme se přizpůsobili hře soupeře, a i když jsme na začátku druhé třetiny opět chvíli hráli naši hru, tak jsme nedokázali vydržet v koncentraci po zbytek zápasu a to zapříčinilo nepříznivý výsledek. Utkání proti Boleslavi jsme odehráli v chůzi, maximálně v poklusu na 50%, přesto soupeř neměl nejmenší šanci a potvrdila se naše papírová převaha."
 
Mužské déčko vycestovalo v neděli do Králova Dvora ke svému jedinému utkání, ve kterém na ně čekal tým FBK Neveklov. Neveklov byl v tabulce pouze o jednu příčku výše, přesto však nezaváhal a po výborné první třetině si odvezl 3 body za výhru 6:1.
 
Dorostenci tentokrát změřili své síly hned se dvěma rezervními týmy a to Bohemians a Sparty. V utkání s Bohemians jsme mohli vidět velice vlažný přístup a trápení v koncovce, výsledkem byla tedy prohra 2:5. Ve druhém zápase jsme byli svědky zlepšení, které bylo odměněno výhrou 5:1. Trenér Jan Buchta zhodnotil výkon takto: "První zápas byl ovlivněn řadou věcí a nebyl jsem vůbec spokojen. K zápasu jsme přistoupili velmi laxně a mysleli jsme si, že to půjde samo. Během pětiminutového vyloučení soupeře jsme navíc dali pouze jednu branku. Druhý zápas byl daleko lepší. Zlepšený pohyb, koncentrace, z části plněná taktika. Nicméně nás nejvíce trápí koncovka a obrana."
 
Komentáře z turnaje mladších žáku se ujal trenér Vojta Šmolík: "Mladší žáci si v prvním utkání s klidem poradili s týmem Vos, který porazili jednoznačně 6:1. Na vítězství už však na turnaji nenavázali a po vysoké prohře 0:10 od domácí Davle ve druhém zápase skupiny skončili na druhém místě. Třetí klání tak mělo přinést souboj o celkové třetí místo. Soupeřem našich kluků byl tým Athletics, nad kterým malí sokolíci brzy vedli 1:0. Poté však rychle inkasovali a nakonec dotahovali ztrátu 1:3. To se sice podařilo, ale Athletics v poslední dvoumitovce ještě jednou skórovali a tak jsme se po prohře 3:4 museli spokojit se 4. místem a setrváním v koši E."
 
Bez jediného zaváhání absolvovali svůj turnaj elévové v soutěži 3+1 a celý ho tak ovládli. Výhry 7:4 proti Davli, 5:3 proti Tatranu a 5:2 proti Falconům mluví za vše.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

 
Junioři:
TJ X3M SKV – Black Angels 3:6
TJ X3M SKV – Billy Boy Mladá Boleslav “B“ 17:1
 
Muži D:
TJ SKV – Fbk Neveklov 1:6
 
Dorostenci:
TJ X3M SKV – Fbš Bohemians “B“ 2:5
TJ X3M SKV – AC Sparta Praha Florbal “B“ 5:1
 
Mladší žáci:
TJ X3M SKV – FBK CONEP Vosy Praha 6:1
TJ X3M SKV – FBK Davle 0:10
TJ X3M SKV – Athletics Praha 3:4
 
Elévové 3+1:
TJ X3M SKV – FBK Davle 7:4
TJ X3M SKV – Tatran Střešovice 5:3
TJ X3M SKV – Floorball Club Falcon 5:2
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.