Víkendové menu: Vinohrady čeká pořádná nálož zápasů

21. 11. 2013

Klub

4 minuty čtení

Do hry se zapojí celkem devět vinohradských týmů!

Ženy A se budou o víkendu pořádně otáčet a to nejen v kuchyni. Čeká je totiž extraligové dvojkolo. V pátek se vydají do Brna. V moravské metropoli změří od 19:45 síly s tamními Židenicemi. Po sobotním dni volna nastoupí v neděli k městskému rivalovi Elite Praha. Zápas můžete zhlédnout od 17:45 na Děkance. V neděli sehrají svůj zápas také muži. Po pátečním duelu s Pelhřimovem odcestují na půdu Svitav, kde se od 18 hodin střetnou s místním nováčkem 1. ligy.
 
Víkendový dvojzápas čeká i na rezervu mužů. V sobotu svěřenci trenéra Vondry cestují ke svému zápasu do Kladna, kde se utkají s tamní rezervou kladenského FBC. V neděli odehrají svůj zápas proti lídrovi druhé ligy Black Angels v hale v Čakovicích.Turnaj čeká i na muže C. V neděli hrají v Berouně proti týmům Desperados a Kladno C. Oba soupeři sousedí v tabulce právě s SKV, lze tedy očekávat tuhé bitvy se zajímavými rozuzleními.
 
Nedělní zápasy čekají i na ženy B a C. Oba tyto týmy brázdí stejnou soutěž a nastoupí tedy ve stejném turnaji. Na ranní zápasy se může těšit C tým, který nastoupí proti dvěma celkům ze spodní části tabulky, tedy se Slavií VŠ Plzeň B a Královédvorským T.B.C. Béčko, které zatím vládne soutěži, nastoupí až odpoledne. Nejprve proti týmu z opačného konce tabulky příbramským žralokům a poté proti Olympu.
 
K zápasům nastoupí i juniorky. V neděli jedou až do Sezimova Ústí, aby se zde utkaly s lídrem soutěže Herbadentem a následně s plzeňskou Slavií. V pátek před utkáním mužů nastoupí k dohrávce dorostenky. Ve vinohradské Rieger aréně budou od 18 hodin hostit v derby pražské Elite. Holky tak můžete v jejich snažení podpořit.
 
V sobotu hrají i starší žáci. Ve třetím koši narazí ve skupině na soupeře z Horních Počernic a Kobylis. O jejich dalším vystupování v soutěži rozhodnou v nadstavbovém zápase. Turnaj hostí hala v Kunraticích. Nejmladší naděje nastupují dokonce ve druhém koši. V Letňanech je čeká ve skupině Tatran Střešovice a Mladá Boleslav. Podobně jako starší žáci určí svou budoucnost v zápase se soupeřem ze druhé skupiny.
 

PÁTEK:

 
Ženy A:
19:45 TJ X3M SKV – EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice (SH SportoPoint Brno)
 
Dorostenky:
18:00 TJ X3M SKV – ELITE PRAHA team DDM P6 (Vinohrady)
 

SOBOTA:

 
Muži B:
18:00 TJ SKV – FBC Kladno B (SH BIOS Kladno)
 
Starší žáci:
9:00 TJ X3M SKV – DDM Horní Počernice ORKA (Kunratice)
10:20 TJ X3M SKV – Viking group TJ Sokol Kobylisy (Kunratice)
+zápas o umístění
 

NEDĚLE:

 
Muži A:
18:00 FbK Svitavy – TJ X3M SKV (Na Střelnici, Svitavy)
 
Muži B:
16:30 TJ SKV – BLACK ANGELS (Čakovice)
 
Elévové:
10:45 TJ X3M SKV – BILLY BOY Mladá Boleslav (Letňany)
11:55 TJ X3M SKV – Tatran Střešovice (Letňany)
+zápas o umístění
 
Ženy A:
17:45 TJ X3M SKV – Elite Praha (Děkanka)
 
Ženy B:
17:20 TJ SKV – FBC Žraloci Příbram (Eagles Praha)
19:40 TJ SKV – FbJ Olymp Praha (Eagles Praha)
 
Ženy C:
9:10 TJ SKV – Slavia VŠ Plzeň B (Eagles Praha)
11:30 TJ SKV – T.B.C Králův Dvůr (Eagles Praha)
 
Juniorky:
10:00 TJ X3M SKV – Herbadent Praha 10 SJM (České Budějovice)
13:00 TJ X3M SKV – Slavia VŠ Plzeň (České Budějovice)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.