Víkendové menu: Dokáže se SKV vrátit na vítěznou vlnu?

30. 11. 2013

Klub

4 minuty čtení

SKV čeká poslední nabitý víkend v tomto kalendářním roce.

V sobotu čeká mužské áčko další z venkovních utkání, tentokrát na horké půdě Ústí nad Labem. Z minulého střetnutí vyšlo lépe Ústí, když zvítězilo 4:3. SKV jim tuto porážku určitě bude chtít vrátit a zároveň to bude pokus o návrat na vítěznou vlnu, kterou překazila prohra z minulého víkendu, kdy Vinohrady podlehly po samostatných nájezdech nováčkovi ze Svitav. K vidění bude tedy velice zajímavé utkání, doufejme, že tentokrát se šťastným koncem pro naše hochy.
 
Dorostenci si zatím počínají velmi dobře, okupují druhou příčku tabulky s jedinou prohrou na svém kontě. Jejich soupeř Králův Dvůr je na posledním místě tabulky, tudíž se očekává jednoznačné utkání ve prospěch Vinohrad a cokoliv jiného než výhra by bylo zbytečnou ztrátou. Druhé utkání s Wizardy už nejspíš nebude tak jednoznačné ale cíl zůstává pořád stejný – výhra.
 
V neděli se do soutěží zapojí taky naši mladší žáci, kteří své zápasy odehrají v hale na VŠE.  Soupeři jim budou týmy Athletics Praha a rezerva Bučisu. Třetího soupeře určí až výsledky utkání resp. pořadí v tabulce.
 
V Plzni odehrají svá dvě další utkání také juniorky. Děvčata jsou na čtvrtém místě a mají dva zápasy k dobru. Doufejme, že se umístění po tomto víkendu zlepší. Šance na body je opravdu velká protože jak FBC Plzeň tak SK Mladých Nadějí jsou v tabulce až za našimi děvčaty.
 
O zlepšení reputace se pokusí dorostenky, které čeká jediné utkání proti sokyním z Nového Strašecí. V posledním kole dorostenky dostaly výprask od ELITE 14:1. SKV je před Novým Strašecím pouze o jeden bod a tak se očekává vyrovnané utkáním, ve kterém bude rozhodně na co koukat. V neposlední řadě se do bojů o body zapojí taky starší žákyně. Na ty čekají hned tři utkání, proti Mladé Boleslavi, Benešovu a ten nejtěžší proti Tatranu Střešovice.
 

SOBOTA:

 
Muži A:
17:00 Florbal Ústí - TJ X3M SKV (SPORTCENTRUM Sluneta Ústí)
 
Dorostenci:
9:10 TJ X3M SKV - T.B.C. Králův Dvůr (Kotlářka)
12:40 TJ X3M SKV - Wizards DDM Praha 10 (Kotlářka)
 
Juniorky:
13:00 TJ X3M SKV - FBC Plzeň (ZČU Plzeň)
16:00 TJ X3M SKV - SK Mladých nadějí (ZČU Plzeň)
 

NEDĚLE:

 
Mladší žáci:
9:40 TJ X3M SKV - FC Bučis Team B (VŠE)
11:00 TJ X3M SKV - Athletics Praha Prosek (VŠE)
 
Dorostenky:
13:50 TJ X3M SKV - TJ Sokol Nové Strašecí (Eagles Praha)
 
Starší žákyně:
9:00 TJ X3M SKV - Florbalová akademie MB-D. Bousov (Unihoc Aréna)
10:20 TJ X3M SKV - Tatran Střešovice (Unihoc Aréna)
12:20 TJ X3M SKV - SK Florbal Benešov (Unihoc Aréna)
13:40 TJ X3M SKV - Herbadent Praha SJM Praha 11 B (Unihoc Aréna)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.