Před zimní přestávkou se představí starší žáci, ženy B a C

6. 12. 2013

Klub

2 minuty čtení

Tento víkend je posledním hracím v tomto kalendářním roce, do bojů se dostanou tři složky SKV. Všechny tři kategorie, které se postaví do boje odehrají svůj zápas v sobotu 7. prosince.

Ženy B sehrají svůj odpolední až večerní dvojzápas v hale v Králově Dvoře. Soupeřkami jim budou domácí královedvorské hráčky a rezerva prvoligové Plzně.
 
Ženy C, které hrají stejnou soutěž, jako B rezerva našich extraligových áčkařek, odehrají naopak své zápasy ráno a dopoledne. Soupeřkami jim budou pražské hráčky z Athletics a tým Nového Strašecí.
 
Poslední týmem, který zasáhne do dění o tomto víkendu jsou starší žáci, kteří hrají nedaleko ženských rezervních týmů v hale v Berouně. Své zápasy sehrají proti týmům Orky a Lhokama, následně je čeká zápas o umístění.
 

SOBOTA:

 
Ženy B:
16:10 TJ SKV - Slavia VŠ Plzeň (Králův Dvůr)
18:30 TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr (Králův Dvůr)
 
Ženy C:
8:00 TJ SKV - Athletics Praha (Králův Dvůr)
11:30 TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí (Králův Dvůr)
 
Starší žáci:
10:20 TJ X3M SKV - TEMPISH Orka (Beroun)
11:40 TJ X3M SKV - KROSTAV Lhokamo Praha (Beroun)
+zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.