Ženy B jsou stále neporažené, starší žáci sestupují

11. 12. 2013

Klub

2 minuty čtení

O víkendu sehrály své poslední zápasy v tomto kalendářním roce tři naše týmy: ženy B, ženy C a starší žáci.

Ženy B o tom to víkendu nastoupily ke svým posledním zápasům v tomto roce. Své soupeře jednoznačně přehrály a připsaly si dalších šest bodů do tabulky. Hráčky Králova Dvora porazily 7:3 a rezervu Slávie Plzeň 6:2. Těmito výsledky si udržely první pozici v soutěži a na druhé Athletics mají náskok osmi bodů (Athletics však mají dva zápasy k dobru).
 
Ve stejné soutěži hrají i ženy C, které se pohybují v klidných vodách středu tabulky. Zápas s Novým Strašecím sice céčkařky prohrály vysoko 1:6, ovšem dokázaly remizovat s hráčkami Athletics, které dosud slavily samá vítězství. Tímto výsledkem pomohly i svým kolegyním z béčka, jelikož na ně se právě Athletics snaží bodově dotáhnout. Za víkend tedy ženy C získaly pouze bodík a před zimní přestávkou se usadily na pátém místě.
 
Poslední tým, který o víkendu nastoupil ke svým zápasům, jsou starší žáci. Mužstvo trenéra Libora Pokorného nastoupilo ke svým zápasům v koši D proti Orce a Lhokamu Praha. Bohužel, ani v jednom zápase se stržům nepovedlo získat plný počet bodů - s Orkou prohráli 2:4 a s Lhokamem pouze remizovali 2:2. Čekal je tedy zápas o sestup proti rezervě Kladna, který prohráli 3:5. Strži se tedy s koncem tohoto roku loučí sestupem do koše E a vrátit zpět se pokusí opět v lednu následujícího roku 2014.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

 
Ženy B:
TJ SKV – TBC Králův Dvůr 7:3
TJ SKV – Slavia VŠ Plzeň B 6:2
 
Ženy C:
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 1:6
TJ SKV – Athletics Praha 2:2
 
Starší žáci:
TJ X3M SKV – Tempish Orka 2:4
TJ X3M SKV – Lhokamo Praha 2:2
TJ X3M SKV – FBC Kladno B 3:5
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.