Vinohradská mládež si užívá závěr roku!

17. 12. 2013

Klub

2 minuty čtení

Blíží se Vánoce a s tím i vánoční prázdniny. Mládežnické celky mají před sebou poslední tréninky, které bývají lecčím zpestřeny. A ne jinak tomu bylo i minulý týden.

Ve čtvrtek 12. prosince jsme se sešli v naší hale v Polské ulici ke speciálnímu rodičovsko-hráčskému tréninku. Účastnili se ho hráči z řad přípravky, elévů, mladších žáků a jejich rodinných příslušníků. Celkem se na stanovištích, na kterých si vyzkoušeli třeba střelbu na Huga, slalom nebo dřepy na bossu vystřídalo neuvěřitelných 34 dvojic a k závěrečnému zápasu rodiče versus děti za velké podpory diváků v hledišti nastoupilo skvělých 17 dospěláků a zhruba 50 natěšených hráčů. Na závěr všichni účastníci obdrželi sladkou odměnu. Za zmínku určitě stojí skvělá pomoc při pořádání od hráčů z vyšších kategorií. Díky Terce Samake, Anetě Tvrzníkové, Filipovi Markovi, Danu Rosovi, Dominiku Záňovi, Jirkovi Krůškovi, gólmanům Zdendovi Chamrádovi a Kristýně Švarcové, samozřejmě díky také Mikšovi, Martinovi Záňovi, Petrovi Antošovi, Pepovi Němečkovi. Doufáme, že se Vám všem speciální trénink líbil a že se dalších podobných akcí rádi zúčastníte. Byli jste SKVělí!
 
Druhou mládežnickou akcí uplynulého týdne byl elévovská turnaj Sparťanská míchačka, který se konal v sobotu v hale na Barrandově. Bohužel se více jak polovina nominovaných nemohla zúčastnit, a tak jsme na Barrandov vyráželi v počtu pěti statečných. Turnaje se účastnili hráči čtyř týmů – Sparty, SKV a Slavie Plzeň. Každý ze čtyř trenérů si postupně losoval své hráče. Hrálo se dvakrát deset minut každý s každým a do každého zápasu mohli hráči na jedno střídání poslat žolíka v podobě trenéra. Turnaj se nám líbil, bylo zajímavé zahrát si s úplně cizími hráči v jednom týmu a pod vedením neznámého trenéra. Všichni účastníci byli odměněni sladkostmi a každý tým si domů odvezl pohár!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.