Elitní týmy uzavřou tento kalendářní rok

19. 12. 2013

Klub

2 minuty čtení

Mužské i ženské áčko čeká o víkendu poslední ligový zápas v roce 2013. Muži v sobotu zavítají na půdu Paskova, ženy v ten samý den vyzvou ve Střešovicích místní Tatran.

Mužské áčko se oklepalo z nepovedených výsledků a v listopadu zkompletovalo sérii pěti výher za sebou. Jenže pak se opět dostavila klopýtnutí. Nejprve Vinohradští nenašli recept na Svitavy a pak si plný počet bodů neodvezli ani z Ústí. Kalendářní rok by tak svěřenci trenéra Jana Pazdery chtěli určitě uzavřít vítězstvím. Z Paskova se však nevozí body jednoduše. A to i přesto, že Saurians v současnosti figurují až na poslední příčce prvoligové tabulky.
 
Náročný zápas čeká také na náš elitní tým žen. Ladies vyzvou sedmý Tatran a nutně by potřebovaly bodovat. V současnosti se nachází na předposledním místě extraligové tabulky s jednobodovým náskokem na poslední Jihlavu. Pokud si však svěřenkyně trenérů Petra Jirgese a Jiřího Kysela chtějí vylepšit své dosavadní postavení, musí začít sbírat body. Šanci budou mít právě proti Střešovicím. První vzájemný duel ovládl Tatran, Vinohrady však nebyly po celý zápas horším týmem. Jak si povedou nyní?
 

VÍKENDOVÝ PROGRAM:

Muži A:
21. 12. 19:00 Paskov Saurians - TJ X3M SKV (SH SOŠ Dopravní Ostrava)

Ženy A:
21. 12. 18:30 Tatran Střešovice - TJ X3M SKV (SH TJ Tatran Střešovice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.