Víkendové menu: Rezervní týmu budou mít napilno

1. 1. 2014

Klub

3 minuty čtení

Kromě mužského a ženského áčka se o následujícím víkendu představí všechny vinohradské rezervy. Mužské béčko a céčko dokonce nastoupí na domácí půdě.

Jako vůbec první vinohradský tým vstoupí do nového kalendářního roku 2014 mužské béčko. Vinohradští se v pátek večer střetnou na domácí půdě s pražskými Athletics. Ti se nacházejí uprostřed druholigové tabulky s devítibodovou ztrátou na SKV. První vzájemný zápas ovládli sokolové, Čakovice vyloupili po výhře 9:5. Druhé utkání si béčko odbude na Vinohradech v neděli po obědě. Od 13:30 přivítá silný Králův Dvůr, který se nachází o čtyři body před Vinohrady na druhé příčce. I proti T.B.C. SKV ovládlo první vzájemný duel, když vyhrálo 5:4.
 
V sobotu se představí rovněž céčko a déčko. C tým stejně jako béčko přivítá své soupeře v domácí aréně na Vinohradech. Nejprve od osmi hodin vyzve lídra čtvrté ligy C tým Bohemians, od 14:00 pak vyzve céčko Wizards. Céčku se výsledkově nedaří tak úplně dle představ. Vinohradští se se ziskem devíti bodů nacházejí až na desáté příčce tabulky. Oproti svým konkurentům však mají dva zápasy k dobru. Déčko bude o body bojovat ve Stochově a postupně se střetne s Las Plantas a s kobyliským Sokolem.
 
V Králově Dvoře nastoupí také obě ženské rezervy, tedy béčko i céčko. B tým, který neohroženě vládne pražské a středočeské lize, čekají v neděli večer Kralupy nad Vltavou a pražští Athletics. C tým se střetne se Žraloky z Příbrami a s béčkem Panthers. Ani céčko si v tabulce nevede špatně a aktuálně okupuje pátou příčku.
 

PÁTEK:

 
Muži B:
20: 00 TJ SKV - Athletics Praha (Vinohrady)
 

SOBOTA:

Muži C:
8:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians C (Vinohrady)
14:00 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 C (Vinohrady)
 
Muži D:
10:10 TJ SKV - Las Plantas (Stochov)
12:30 TJ SKV - ForTel TJ Sokol Kobylisy C (Stochov)
 

NEDĚLE:

Muži B:
13:30 TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr (Vinohrady)
 
Ženy B:
17:20 TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou (Králův Dvůr)
19:40 TJ SKV - Athletics Praha (Králův Dvůr)
 
Ženy C:
15:00 TJ SKV - FBC Žraloci Příbram (Králův Dvůr)
18:30 TJ SKV - FbC Panthers B (Králův Dvůr)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.