Ženské áčko vyzve Vítkovice

3. 1. 2014

Ženy A

1 minuta čtení

Ženský A tým se poprvé v novém roce představí na domácí půdě. V sobotu od 18 hodin ve vinohradské sokolovně přivítá Vítkovice, aktuálně druhý tým extraligové tabulky.

První vzájemný zápas obou týmů znamenal doposud nejhorší porážku Vinohrad v nejvyšší soutěži. SKV ve Vítkovicích prohrálo vysoko 0:18. Je tedy co napravovat. Sokolky by si rády zlepšily reputaci a připravily se na náročný finiš základní části. Pomoci by jim k tomu mohla i nová posila - Zuzana Macurová, jejíž hostování bylo na přelomu roku dotaženo. Bývalá reprezentační kapitánka a hráčka Herbadentu by se tak již v sobotu mohla postavit proti týmu, ve kterém několik sezon zářila.

Neváhejte a přijďte naše hráčky podpořit přímo do vinohradské sokolovny. Kromě ženského florbalu bude naservírováno také plno dobrot v bufetu, o který se od letošní sezony stará tým z Hospůdky U Vejdů!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.