Ring volný: Na Vinohrady přijede Česká Lípa

3. 1. 2014

Muži A

2 minuty čtení

Letošní druhý souboj bratrů Pazderů je tady! Vinohrady čeká odveta proti České Lípě. První vzájemný zápas ovládli Vinohradští, jak si povedou tentokráte.

Na půdě České Lípy Vinohrady triumfovaly 8:2, o výsledku rozhodla především vydařená úvodní část. Českolipští v čele s bývalým reprezentantem Štěpánem Slaným však budou chtít vysokou porážku odčinit. Svěřence trenéra Jana Pazdery tak nečeká nic jednoduchého. Proti němu bude na lavičce opět stát jeho mladší bratr Michal, jenž před sezonou načal své angažmá v České Lípě. Zápas tak opět bude mít pikantní nádech.

Nepůjde však pouze o bratrský souboj, ale také o postavení v tabulce. Vinohrady ztrácí na druhou Lípu jeden jediný bod, na první Litvínov jsou to body tři. Je se tedy na co těšit. Lepší florbal se navíc v neděli nehraje, proto neváhejte a dorazte! Jako již tradičně v letošní sezoně bude připraveno občerstvení, které zajistí tým z Hospůdky U Vejdů. Zápas začíná v neděli v 17 hodin ve vinohradské sokolovně.

Videoupoutávka zde.
Přidejte se k facebookové události zde.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.