Duel s Libercem rozhodla nepovedená úvodní část

12. 1. 2014

Ženy A

2 minuty čtení

Vinohrady inkasovaly v duelu 16. kola extraligy žen v úvodní periodě hned šest branek a z tohoto úderu už se oklepat nedokázaly. Liberec nakonec zápas ovládl 8:3.

Úplný začátek zápasu přitom nebyl pro domácí barvy beznadějný. Pašerák Anety Tvrzníková procestoval až za brankovou čáru a Vinohrady šly do vedení. Jenže pak přišlo šest libereckých zásahů v řadě a rázem bylo po utkání. Domácí hráčky během této pasáže hry vyráběly chyby v obraně, kazily rozehrávku a k libereckým hráčkám nepřistupovaly důrazně.
 
Ve zbytku zápasu šel jejich výkon prudce nahoru. Hosté už přidali pouze dva úspěšné zásahy, to samé se podařilo sokolkám, když skórovala po přízemní střele Petřeková a po dalekonosném pokusu Macurová, pro kterou to byl premiérový gól za Vinohrady. Domácí hráčky se daleko častěji potkávaly s míčkem, zlepšily svou hru v obraně a v osobních soubojích nedarovaly svým soupeřkám ani milimetr místa.
 
Přesto to však na lepší výsledek nestačilo a Liberec si tak z Prahy odváží tři body za vítězství 8:3. Příští týden se SKV střetne s Bohemians, zápas se uskuteční v sobotu večer na Děkance.
 

TJ X3M SKV - Crazy girls FBC Liberec 3:8 (1:6, 0:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 1. Tvrzníková (Petřeková), 45. Petřeková (Tvrzníková), 47. Macurová - 3. Koníčková (Kabeláková), 7. Mlejnková (Leierová), 9. Z. Hubáčková (T. Hubáčková), 12. Leierová (Mlejnková), 14. Hubáčková, 19. Bednářová (Mlejnková), 44. Mlejnková (Leierová), 51. Mlejnková (Leierová). Rozhodčí: Drška, Meisner. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 75.
 
Sestava SKV: Obselková (Máčilová) - Valášková, Strejcovská, Čermáková, Honzová, Plecitá, Samake, Batíková - Petřeková, Reichová, Tvrzníková - Macurová, Vacínová, Lisová - Komorousová, K. Trunečková (C), Vejborná - Vejvodová, Schwarzová. Trenéři: Vilém Svoboda a Petr Jirges.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.