Velký úspěch! Elévové postoupili do prvního koše!

13. 1. 2014

Elévové

2 minuty čtení

Elévové se o víkendu dočkali historicky prvního postupu do elitního koše.

V sobotu brzy ráno vyrazili naši nejmenší na další turnaj, který se konal v Mladé Boleslavi. V prvním zápase na ně čekali hráči domácího celku. Na začátku se našim nadějím podařilo po nádherných akcích vstřelit dva góly. V druhé polovině zápasu elévové náskok nejen udrželi, ale zvládli přidat další góly a nakonec tedy zvítězili 5:2.
 
Ve druhém zápase hráli proti týmu z Chodova. Zápas začal lépe soupeř, ale kluci na to hned odpověděli vstřelením vyrovnávajícího gólu. Od této chvíle se začal zápas vyvíjet v náš prospěch a zaslouženě jsme vyhráli 6:1. Dvě výhry znamenaly, že si kluci již po čtvrté zahrají finálový zápas o postup do nejvyššího výkonnostního koše.
 
Naším soupeřem pro tento zápas byl tým Tatranu. Po prvním poločase časomíra stále ukazovala stav 0:0. V další polovině zápasu po mnoha šancích na obou stranách se štěstí i díky našemu důslednému dodržovaní trenérských pokynů se i štěstí přiklonilo na naší stranu a kluci dokázali zvítězit 2:0. 
 
„Vítej V koši A!“ volali a mohli začít slavit. Tímto bych chtěl poděkovat za trenéry rodičům za SKVělé fandění a stálou všeobecnou podporu. Rovněž děkuji klukům za předvedenou týmovou hru. 
 
Vítězná sestava: Matyáš L., Kryštof U., Kája U., Dan K., Jiří P., Adam C., Martin Š., Tomáš R., Fanda U., Martin M., Tomáš L.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.