Junioři slaví dvě výhry, dorostenci pouze jednu

15. 1. 2014

Klub

2 minuty čtení

O víkendu se do hry zapojili také junioři a dorostenci.

Junioři v sobotu nastoupili proti Kutné Hoře a Kunraticím. Oba dva zápasy dovedli svěřenci trenéra Pazdery k vítěznému konci a připsali si tak důležitých šest bodů to tabulky. Kutnou Horu zdolali 6:3 a Kunratice porazili vysoko 11:1. Obě dvě střetnutí zhodnotil útočník Jiří Krůšek. „První zápas byl jako na houpačce, v určitých pasážích jsme s přehledem kontrolovali hru a soupeře k ničemu nepouštěli. Bohužel náš výkon nebyl konstantní a jen díky nemohoucnosti soupeřových střelců jsme vyhráli. Druhý zápas byl celý dost jednoznačný. Soupeře jsme nepouštěli do větších šancí, hrozit mohl jen z ojedinělých brejků. Škoda obdrženého gólu.“
 
Dorostenci se v neděli střetli nejdříve s ORKOU Horní Počernice, která se pohybuje ve středu tabulky. Zápas dorostenci dotáhli do vítězného konce a připsali si tři body za výhru 4:1, i když skóre mohlo být vyšší. „První zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. Bohužel jsme neproměnili spoustu šancí, a proto jsme zvítězili pouze o tři branky,“ podotkl trenér dorostenců Jan Buchta.  Ve druhém zápase čekal dorostence těžší soupeř, tedy Kutná Hora, která soutěži zatím kraluje. Těsná porážka 3:4 nám však ukazuje, že zápas to byl vyrovnaný do posledních vteřin. „Utkání probíhalo v dobrém tempu a troufám si tvrdit, že jsme byli i lepší a florbalovější. Bohužel rozhodly individuální chyby a i jedna moje chyba,“ zhodnotil zápas trenér Buchta. Závěrem ještě dodal, že ho příjemně překvapili hráči, kteří nedostávali dosud tolik prostoru.
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS:

 
Junioři:
TJ X3M SKV – FBC Start98 Kunratice 11:1
TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora 6:3
 
Dorostenci:
TJ X3M SKV – DDM Horní Počernice ORKA 4:1
TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora 3:4
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.