Vinohrady v neděli vyzvou Kopřivnici

16. 1. 2014

Muži A

1 minuta čtení

SKV čeká další zápas na domácí půdě. Tentokráte si cestu do Riegrových sadů najde Kopřivnice.

Vinohradští už mají před sebou pouze poslední tři domácí zápasy v základní části první ligy. V neděli od 16 hodin vyzvou vikingy z Kopřivnice. Ačkoliv se Vikings nacházejí až na desátém místě tabulky, Vinohrady nesmí zápas podcenit. Vždyť i první vzájemný duel skončil jen těsnou výhrou sokolů (9:8). Z Kopřivnice se navíc pomalu stává kat favoritů. Již dvakrát stihla o body obrat Znojmo a jednou se jí to podařilo s Hattrickem a s Litvínovem.

Pro diváky bude znovu připraven bufet, o který se v letošní sezoně stará tým z Hospůdky U Vejdů. K vidění navíc bude atraktivní florbal v podání domácích hráčů, kteří nyní bojují o samé čelo první ligy! Proto neváhejte a přijďte si nedělní odpoledne užít do vinohradské sokolovny.

Přidejte se k facebookové události zde.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.