Víkendové menu: Ženy vyzvou Bohemians, ve hře budou i další týmy

17. 1. 2014

Klub

4 minuty čtení

Ženské áčko čeká odveta s pražskými Bohemians. Do bojů se o víkendu zapojí i další celky.

V prvním vzájemném duelu dostaly Vinohrady od Bohemians 20 branek. V sobotu budou mít od 17 hodin možnost na nápravu. Opět to však nebude nic jednoduchého, Bohemians se nacházejí na čtvrté příčce extraligové tabulky a dlouhodobě patří mezi to nejlepší, co tuzemská scéna ženského florbalu může nabídnout. Zápas se uskuteční na Děkance.
 
Z dalších týmů bude o ligové body bojovat také mužská rezerva, která nejprve v sobotu vyzve Kobylisy a v neděli béčko Bohemians. Oba dva týmy okupují úplné dno druholigové tabulky, a tak by svěřenci trenéra Vondry měly potvrdit svou kvalitu a získat maximum bodů. V tabulce se navíc po minulém víkendu vyhoupli na druhé místo a možná se ještě pokusí prohnat vedoucí Black Angels.
 
Do hry vstoupí rovněž céčko. V sobotu v Kunraticích se střetne s Vasarou a s Kubánským Klanem. Céčko po dvou postupech z posledních dvou let zatím výsledkově tápe a nedokáže se odrazit z dolní poloviny tabulky čtvrté ligy. V posledním turnaji bylo vidět menší zlepšení, přesto by parta kolem kapitána Ondřeje Kadaníka potřebovala nasbírat nějaké body navíc. Možnost bude mít právě v sobotu.
 
Posledním týmem, který v sobotu bude k vidění, jsou naši elévové hrající systémem 3+1. V hale Mendelovy ZŠ se postupně utkají s Chodovem, se 101. Sportovní a s Davlí. V neděli budou o co nejlepší výsledek bojovat jejich starší kolegové, tedy mladší žáci, kteří v Unihoc Aréně sehrají duely se Sokolem z Hanspaulky a s rezervou Bohemians. Podle duelů v základní skupině pak mlži sehrají zápas o umístění.
 
Jak už jsme zmínili v předchozím článku, v neděli nastoupí před domácím diváctvem mužské áčko, které se pohybuje na samém vrcholu prvoligové tabulky. Ve stíhací jízdě za vedoucím Litvínovem by potřebovalo s outsiderem z Kopřivnice naplno bodovat, proto neváhejte a dorazte v neděli odpoledne do Riegrových sadů!
 

SOBOTA:

Ženy A:
17:00 FbŠ "pipni.cz" Bohemians - TJ X3M SKV (Děkanka)
 
Muži B:
18:00 Fortel TJ Sokol Kobylisy - TJ SKV (Sokol Kobylisy)
 
Muži C:
11:00 TJ SKV - Vasara (Kunratice)
15:30 TJ SKV - IBK Kubánský Klan (Kunratice)
 
Elévové 3+1:
9:35 TJ X3M SKV - TJ JM Florbal Chodov white (ZŠ Mendelova)
10:30 TJ X3M SKV - 101. Sportovní klub Praha (ZŠ Mendelova)
12:35 TJ X3M SKV - FBK Davle (ZŠ Mendelova)
 

NEDĚLE:

Muži A:
16:00 TJ X3M SKV - FBC Vikings Kopřivnice (Vinohrady)
 
Muži B:
12:00 FbŠ Bohemians B - TJ SKV (Lyceum Drtinova)
 
Mladší žáci:
9:00 TJ X3M SKV - SOKOL Hanspaulka (Unihoc Aréna)
11:40 TJ X3M SKV - FbŠ Bohemians Bay-Leaves B (Unihoc Aréna)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.