Mužské rezervy byly stoprocentní!

24. 1. 2014

Klub

2 minuty čtení

Ve stručnosti se ještě výsledkově ohlédneme za minulým víkendem.

Čtenářům našich stránek dlužíme shrnutí posledního víkendu, který byl z pohledu vinohradských barev celkem úspěšný. Mužské béčko pod vedením Viktora Vondry bralo plný počet bodů a i nadále prohání lídra druhé ligy Black Angels. Vinohradští nejprve v sobotu sestřelili Kobylisy a pak si zastříleli i proti rezervě Bohemians.

Dařilo se i C týmu. Parta kolem kapitána Kadaníka poprvé v letošní sezoně vydolovala ze svého dvojutkání stoprocentní přísun bodů a v tabulce se vyšvihla do o něco klidnějšího středu. Jedním z hlavních strůjců vinohradského triumfu byl šikovný útočník Jakub Pecha, který motal hlavy svým protihráčům.

Do hry se také dostali mladší žáci a elévové hrající systém 3+1. Mladší žáci v základní skupině vybojovali jedno vítězství a jednu porážku, což je odsoudilo k boji o třetí příčku. Hoši z Vinohrad tento duel ovládli a celkově tedy obsadily třetí místo. To elévům se na malém hřišti a s menším počtem hráčů nedařilo a prohrály všechny tři své zápasy.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
Fortel TJ Sokol Kobylisy - TJ SKV 2:7 
FbŠ Bohemians B - TJ SKV 5:11
 
Muži C:
TJ SKV - Vasara 6:4
TJ SKV - IBK Kubánský Klan 5:4
 
Mladší žáci:
TJ X3M SKV - SOKOL Hanspaulka 2:3
TJ X3M SKV - FbŠ Bohemians Bay-Leaves B 7:1
TJ X3M SKV - FC Bučis Team B 4:2
 
Elévové 3+1:
TJ X3M SKV - TJ JM Florbal Chodov white 1:11
TJ X3M SKV - 101. Sportovní klub Praha 1:4
TJ X3M SKV - FBK Davle 4:10
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.