Mužská rezerva a juniorky drží neporazitelnost

24. 9. 2012

Klub

3 minuty čtení

Máme za sebou první víkend nové sezony a počínání vinohradských týmů bylo úspěšné. Pojďme si shrnout všechny výsledky SKV.

Začněme sobotu. Mužská rezerva se snažila o dobrý vstup do nové sezony. Na domácí půdě se nejprve střetla s týmem Hlásná - DDM Praha 10. Vinohradští v poklidu zvítězili 6:2 a připsali si první výhru. Ve druhém dramatickém zápase prohrávali svěřenci Vikiho Vondry s Tago Mago už 1:6 po první patnáctiminutovce, pak ale začali mocně dotahovat a vyrovnání přišlo pár minut před koncem z florbalky Kuby Pechy.

O něco hůře si vedla ženská rezerva. Ta nejprve porazila domácí Kralupy nad Vltavou 2:0, pak ale padla s Nymburkem. Přesto to je však nadějný vstup do nového ročníku třetí ligy. Velkou dávku štěstí měli starší žáci, kteří díky lepšímu skóre nakonec nemuseli hrát o sestup, ale udrželi svůj výkonnostní koš, do kterého byli nasazeni před sezonou.
 
V neděli vstoupili do boje oba juniorské týmy SKV. Junioři nejdříve porazili Panthery v gólové přestřelce 11:5, ve druhém zápase však překvapivě nestačili i přes hattrick Kuby Záně na Kobylisy 4:7. Suverénní byli naopak juniorky. Ve Dvoře Králové si poradily s domácím houževnatým týmem 4:2 a pak přímo rozdrtily rezervu klokanek 24:5.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV - Hlásná - DDM Praha 10 6:2
TJ SKV - FBC Tago Mago 8:8
 
Junioři:
TJ SKV - FbC Panthers 11:5
TJ SKV - TJ Sokol Kobylisy 4:7
 
Starší žáci A:
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 0:0
TJ SKV - Black Angels 1:2
TJ SKV - Billy Boy Mladá Boleslav 2:3 pn
 
Starší žáci B:
TJ SKV - FbŠ Bohemians D 1:6
TJ SKV - Billy Boy Mladá Boleslav B 7:0
TJ SKV - Florbalová akademia Mladá Boleslav 3:4 pn
 
Ženy B:
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 2:0
TJ SKV - SKP Nymburk 1:5
 
Juniorky:
TJ SKV - Kupflorbalku.cz Team DK 4:2
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 24:5
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.