Vinohrady hlásí změny v realizačním týmu žen

12. 2. 2014

Klub

2 minuty čtení

Ke změně na trenérském postu došlo u extraligového týmu žen SKV Ladies.

Ze zdravotních důvodů musel dočasně přerušit své působení u týmu trenér Jiří Kysel a místo něj povede do konce sezóny SKV Ladies jako hlavní kouč jeho dosavadní asistent a sportovní ředitel SKV Vilém Svoboda, který je držitelem trenérské licence B, nutné pro extraligu. Jeho asistenty zůstávají Petr Jirges a Pavel Doubek, hrající asistentkou se pak nově stala novoroční posila SKV Magdalena Kotíková.
 
„Po organizační stránce se toho zase tolik nemění, u týmu jsem jako jeden z asistentů průběžně působil od začátku sezOny a již v prosinci jsme se s kolegy Kyselem a Jirgesem domluvili, že od ledna oficiálně zaštítím tehdejší realizační tým i při všech zápasech. 
 
Díky zdravotním problémům Jirky Kysela jsme ale nakonec společně s Petrem Jirgesem odkoučovali již všechny letošní zápasy a výrazně se do trenérské práce zapojila i Mája Kotíková, která se od poznámek na tribuně, přes vedení předzápasové rozcvičky a asistentství na lavičce nakonec v posledním kole dostala i jako výrazná hráčská posila až na hřiště. 
 
Jejích zkušeností hodláme naplno využít, bude naší spojkou mezi lavičkou a hřištěm. I nadále tedy bude naše trenérská práce kolektivní, Kyslíkovi děkujeme za odvedené služby, přejeme hlavně rychlé uzdravení a jeho trenérských služeb hodláme zatím využívat alespoň v pozorovatelské roli,“ uvedl ke změně nový kouč Vilém Svoboda.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.