Poslední domácí zápasy. Na Vinohrady přijede Jihlava a Litvínov

12. 2. 2014

Klub

2 minuty čtení

Naše elitní týmy čekají poslední domácí zápasy před nadcházející klíčovou částí sezony.

Od 14 hodin nastoupí ženské áčko proti Jihlavě. Ženy v posledním zápase vybojovaly bod proti Olomouci, a ačkoliv byly v určitých pasážích zápasu lepší, soupeř je nakonec v prodloužení přetlačil. V nedělním duely by se body hodily o to víc. Navíc Jihlava je přímým konkurentem Vinohrad v extraligové tabulce a v dosavadním průběhu sezony nasbírala pouze o tři body více než SKV. Úvodní vzájemný zápas ovládly sokolky, na Vysočině zvítězily 7:6 v prodloužení.
 
O čtyři hodiny později pak nastoupí ke svému zápasu také mužské áčko. Ve šlágru 21. kola 1. ligy mužů vyzve Litvínov, lídra druhé nejvyšší soutěže. Ve vzájemném souboji půjde o hodně. O umístění v elitní čtveřici prvoligové tabulky, o vyladění formy před play off a samozřejmě také o čest. Úvodní zápas v Litvínově totiž ovládli domácí bivojové a je tedy co oplácet.
 
Přijďte v neděli na Vinohrady, kromě parádní florbalové podívané máte možnost i něco vyhrát nebo se občerstvit v tradičním Bufetu U Kníra, o který se od letošní sezony stará tým z Hospůdky U Vejdů. Dorazte, budete vítáni! SKV = Společně K Vítězství.
 
Přidejte se k facebookové události. Odkaz najdete zde.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.