Dětské kategorie mají o víkendu volno. Nastoupí však jiní

15. 2. 2014

Klub

2 minuty čtení

Naši nejmladší elévové si společně s mladšími i staršími žáky dávají od zápasů volno. Hrát ovšem budou dorostenci, junioři i muži C.

Jako první nastoupí už v sobotu dorostenci. Již od devíti změří své síly s týmem Kralup nad Vltavou. Soupřeř zatím nasbíral jen devět bodů a na SKV ztrácí hned 13 bodů. Druhý zápas odehrají svěřenci Jana Buchty s B týmem Kladna. Ti mají ještě o bod méně než Kralupy a pro Vinohrady by to měl být jasný zisk tří bodů. Uvidíme, jestli mladé naděje nastřílí branky a přivezou si z Českého Dubu šest bodů.

V neděli jedou na výlet také junioři. Od desíti hrají v Mladé Boleslavi své utkání proti rezervě Bohemians. O dva zápasy později pak budou bojovat o body s rezervou pořádajícího oddílu.

Určitý problém bude mít C tým mužů. Tým, za který často nastupují hráči juniorky, hraje právě v době juniorských zápasů. Nejprve nastoupí proti poslednímu Kladnu C, později se jim do cesty postaví zatím čtvrtý tým v tabulce Ekonom Praha.

SOBOTA:

Dorostenci:
9:00 TJ X3M SKV – FBC Kralupy n/V (Český Dub)
11:20 TJ X3M SKV – FBC Kladno B (Český Dub)

NEDĚLE: 

Muži C:
9:30 TJ SKV – FBC Kladno C (VŠE)
14:00 TJ SKV – FBC Ekonom Praha (VŠE)

Junioři:
10:00 TJ X3M SKV – FbŠ Bohemians B (Gymnázium dr. Pekaře)
14:30 TJ X3M SKV – BILLY BOY Mladá Boleslav B (Gymnázium dr. Pekaře)

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.