Základní část se blíží ke konci!

20. 2. 2014

Klub

4 minuty čtení

Vinohrady mají před sebou další zápasový víkend, ve kterém odehrají své zápasy nejen naše elitní týmy, ale i muži B, muži D a dorostenky. Zápasy juniorek byly odloženy.

Mužský A tým čeká v neděli výjezd do moravské metropole, kde se místním Hattrickem Brno utká o třetí příčku v lize. Zápas to ovšem nebude jednoduchý. Vinohrady totiž s Hattrickem nemají moc kladnou bilanci a v první části sezony s nimi doma padly 4:7. Teď jde ovšem o důležité postavení v tabulce a naši borci se budou snažit ze všech sil, aby se nejen mohli umístit na třetí pozici, ale mohli si i vybrat soupeře, se kterým změří síly v play off.
 
Ve stejný den míří naše Ladies za svým posledním zápasem v základní části o trochu dál než muži, konkrétně až do slezské metropole. V Aréně Ostrava se střetnou s místními hráčkami týmu BONUSIA Ostrava. Tento soupeř okupuje desátou příčku tabulky a je tedy o dva stupínky výš než naše Ladies. První vzájemný zápas dopadl lépe pro Ostravu, která na Vinohradech vyhrála 8:4. Připíší si Ladies další výhru v extralize a opustí tak poslední pozici v tabulce? Věřme, že ano!
 
Muže B zase čeká už v pátek doma na Vinohradech velmi zajímavý a pikantní zápas s Panthers, které od nového roku vede na lavičce trenér Miroslav Hladík. Hladík strávil na Vinohradech část svojí trenérské kariéry a bude to nyní vůbec poprvé, co se postaví proti svým svěřencům, které vedl v mládežnických družstvech. O den později přijede na Vinohrady další pražský tým – Wizards. V prvním vzájemném zápase si čarodějové připsali bod navíc, za výhru 4:3 v prodloužení. Béčkaři ovšem budou chtít doma získat plný počet bodů a uhájit druhou pozici v tabulce.
 
Muži D budou v neděli doma hostit Sedlčany a Příbram. Déčku se v této sezoně vůbec nedaří a je se čtyřmi body na poslední příčce. Zápas se Sedlčany však bude zároveň bojem o předposlední příčku, jelikož soupeř má stejně bodů jako déčko.
 
Posledním týmem, který o tomto víkendu hraje, jsou dorostenky. V lize dorostenek se už liga rozdělila na dvě poloviny a naše hráčky patří do té spodní. V kladenské hale BIOS změří své síly s Novým Strašecím a rezervou Bohemians.
 

PÁTEK:

Muži B:
20:00 TJ SKV – FbC Panthers  (Vinohrady)
 

SOBOTA:

Muži B:
17:00 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (Vinohrady)
 

PONDĚLÍ:

Muži A:
17:00 TJ X3M SKV – FBŠ Hattrick Brno (Tatran Bohunice)
 
Ženy A:
14:30 TJ X3M SKV – FBC ČPP BONUSIA Ostrava (ČPP Arena Ostrava)
 
Muži D:
10:20 TJ SKV – TJ Tatran Sedlčany florbal (Vinohrady)
16:10 TJ SKV – FbK 1996 Příbram (Vinohrady)
 
Dorostenky:
9:00 TJ X3M SKV – TJ Sokol Nové Strašecí (BIOS Kladno)
12:30 TJ X3M SKV – FbŠ Bohemians B (BIOS Kladno)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.