Play off je tady! Vinohrady přivítají Znojmo

27. 2. 2014

Muži A

2 minuty čtení

Klíčová část sezony právě nastává. Vinohrady přivítají na Zeleném Pruhu Znojmo a budou se snažit o co nejlepší vstup do play off.

V Riegrových sadech probíhá každoroční výstava kamenů. Proto musí vzít Vinohradští za vděk azyl na Zeleném Pruhu. Se svým moravským soupeřem se střetnou v sobotu od pěti hodin, v neděli pak zápas odstartuje v šest hodin.
 
Trenér Vinohrad Jan Pazdera vyhlíží čtvrtfinálovou sérii s pokorou. „Myslím si, že to bude nejvyrovnanější série. Soudit se dá už jen podle toho, že si soupeře nikdo nevybral. To dost naznačuje o jeho kvalitě. Věřím, že se diváci mohou těšit na hezký technický florbal od obou týmů,“ říká před samotným začátkem play off.
 
Jeho protějšek Jan Šťastník rovněž nepřekypuje sebevědomím a sílu Vinohrad uznává. „Když jsem viděl poslední zápas základní části, byl jsem si celkem jist, že to dopadne přesně takhle, takže nejsem ani trochu překvapen. Myslím, že to bude nejzajímavější a zároveň nejvyrovnanější čtvrtfinálová série. Určitě se bude na co dívat,“ přidává svůj pohled.
 
Proto neváhejte a přijďte sokolům pomoci v jejich snažení! SKV = Společně K Vítězství!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.