Víkendové menu: Áčko jede do Litvínova, ženy se představí doma

23. 10. 2012

Klub

3 minuty čtení

Tento víkend vyrazí do boje opět sedm našich týmů.

Mužské áčko vyrazí v neděli na svůj první venkovní zápas do Litvínova, kde se střetne od 17 hodin s domácím Bivojem.  V prvním kole se Litvínov utkal s Kladnem a prohrál těsně 4:5. V brance Bivoje se objevil i brankář Martin Hruška, který ještě v minulé sezóně hájil branku SKV.
 
Zbylých šest týmů teprve svojí sezonu tento víkend začne. Ženské áčko v minulé sezoně postoupilo do první ligy a hned na úvod sezony se v sobotu představí v domácím prostředí, kde ho čeká zápas s F.A. MB Ovocné Báze a zápas s rezervou slavného Herbadentu Praha.  Mužské céčko vyráží v sobotu na svůj první a jediný zápas do Králova Dvora, kde se od osmi hodin utká s céčkem extraligového Chodova.
 
Naše dorostence čekají v sobotu dva těžké zápasy s Mladou Boleslaví a Chodovem v hale střešovického Tatranu. V minulé sezoně se dorostencům zrovna moc bodově nevedlo a letos si chtějí napravit svoji reputaci a hrát v klidném středu tabulky. Mladší žáci změří své síly v Radlicích s rezervou Sparty a s Panthery.
 
V neděli se na pražské Děkance představí i naše dorostenky, kterým los na začátku sezony přidělil FA Mladou Boleslav a Elite Praha. Jako poslední své první zápasy odehraje ještě rezerva juniorů, kteří na domácí hale na Vinohradech budou chtít získat body s rezervou Sparty a s pitbuly z Kolína.
 

SOBOTA:

Ženy A:
9:00 TJ SKV - F.A. MB Ovocné Báze (Vinohrady)
12:30 TJ SKV - Herbadent SJM Praha 11 B (Vinohrady)
 
Muži C:
8:00 TJ SKV - TJ JM Chodov C (Králův Dvůr)
 
Dorostenci:
10:30 TJ SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav (Tatran)
15:00 TJ SKV - TJ JM Chodov (Tatran)
 
Mladší žáci:
9:00 TJ SKV - FBC Panthers (Radlice)
10:20 TJ SKV - AC Sparta Praha B (Radlice)
+ zápas o umístění
 

NEDĚLE:

Muži A:
17:00 SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (Litvínov)
 
Junioři B:
9:10 TJ SKV – AC Sparta Praha B (Vinohrady)
13:50 TJ SKV – FBC Pitbulls Kolín (Vinohrady)
 
Dorostenky:
9:00 TJ SKV - FA Mladá Boleslav (Děkanka)
11:00 TJ SKV - Elite Praha team Future (Děkanka)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.