Ženy B opět stoprocentní

4. 3. 2014

Klub

3 minuty čtení

Stejně jako v minulé sezoně platilo u mužů B, že se neprohrávalo, letos toto pravidlo převzalo ženské béčko.

Ženy hrály již od osmi ráno s Olympem a i přes takto brzký zápas se jim podařilo soupeře celkem snadno porazit a ze zápasu si odnesly tři body za výhru 7:1. O něco později nastoupily proti Příbrami a ta pro ně byla o něco tvrdší oříšek. Ženy si s ní nicméně poradily a zvítězily 6:2.
 
Ve stejné lize nastoupilo i ženské céčko. A první zápas dokonce proti stejnému soupeři. Tedy proti Olympu. Zápas také zvládly a porazily jej 2:0. Ve druhém zápase se jim postavilo céčko Bohemians. Vyrovnaný zápas nakonec skončil smírně 4:4.
 
V neděli hráli muži C. První zápas odehráli proti srovnatelnému soupeři Hamsters Vysočany a vyválčili těsné vítězství 6:5. Druhý zápas hráli proti silnějšímu soupeři Kings Praha. Protivník potvrdil lepší postavení v tabulce a zvítězil 9:6.
 
Stejně jako céčko mužů, hráli v neděli i junioři. Ve Zruči nad Sázavou je čekal tým Chodova. I přes to, že byl zápas vyrovnanější než první střetnutí těchto dvou celků, potvrdil Chodov roli favorita a vyhrál 7:4. Nutno ovšem podotknout, že junioři odvedli slušnou práci a nenechali soupeři vítězství zadarmo. To druhý zápas byl pro juniory jako noční můra. Hráli jej proti slabším Pantherům, což ale vedlo pouze k podcenění soupeře, a tak se ještě nakonec museli bát o výsledek. Nakonec junioři vyhráli 9:6, ale soupeř si jistě zasloužil větší brankový příděl.
 
Dorostenci hráli již v sobotu, a to nejprve proti Wizardům. Zápas si pohlídali a vyhráli 5:1. Touto výhrou se opět velmi přiblížili postupu do první dorostenecké ligy. Ve druhém zápase nastoupili proti prvnímu týmu v tabulce Bohemians B. Ve velmi vyrovnaném zápase se ale nakonec radoval soupeř z vítězství 6:4.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV – FBC Hamsters Vysočany 6:5
TJ SKV – Kings Praha 6:9
 
Ženy B:
TJ SKV – FbK Olymp Praha 7:1
TJ SKV – FBC Žraloci Příbram 6:2
 
Ženy C:
TJ SKV – FbK Olymp Praha 2:0
TJ SKV – FbŠ Bohemians C 4:4
 
Junioři:
TJ X3M SKV – TJ JM Pedro Perez Chodov 4:7
TJ X3M SKV – FbC Panthers 9:6
 
Dorostenci:
TJ X3M SKV – Wizards DDM Praha 10 5:1
TJ X3M SKV – FbŠ Bohemians B 4:6
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.