Ženská rezerva si s předstihem zajistila postup do druhé ligy

6. 3. 2014

Muži A

1 minuta čtení

Hráčky ženského B týmu navázaly na tradici mužské rezervy a staly se týmem, který vybojoval postup do vyšší soutěže. Vinohradské béčko má pro příští rok zajištěné místo ve 2. lize!

Svěřenkyně Pavla Doubka letos kráčí sezonou neohroženě. Z 18 zápasů zaváhaly jen dvakrát a v tabulce mají jedenáctibodový náskok před druhými Athletics. Do 2. ligy navíc postupují první dva celky, a jelikož Vinohrady mají na třetí Panthers B náskok 22 bodů, postup je čtyři kola před koncem hotovou záležitostí.

Ladies jsou v letošní sezoně suverénní. Se zodpovědností přistoupily i k zápasům se slabšími celky a nedopustily překvapení. To se například o uplynulém víkendu stalo druhým Athletics, které z šesti možných bodů vybojovaly pouze jeden. Ve zbytku tohoto ročníku ženská rezerva bude chtít uhájit první místo.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.