Áčko čekají dvě bitvy na jihu Moravy!

7. 3. 2014

Klub

3 minuty čtení

Vinohrady mají před sebou další zápasový víkend. Áčko pokračuje ve své sérii play off na půdě Znojma, doma se představí muži B, hned pět zápasů musí odehrát naše juniorky a jako poslední hrají i starší žáci.

Mužské áčko čeká výjezd do Znojma, kde sehraje další dva zápasy v prvním kole play off. V prvních dvou zápasech, které se musely odehrát v azylu na Zeleném Pruhu, se soupeři rozešli smírně. První zápas Vinohrady vyhrály 8:5, ovšem o den později prohrály 6:8. Nejen z výsledku je patrné, že se jednalo o velmi vyrovnané zápasy, což se i tak trochu dalo očekávat. Teď ovšem musí áčko ze Znojma přivést minimálně jednu výhru, doufejme ale, že přiveze hned dvě!

Mužské béčko o víkendu doma odehraje své poslední dva zápasy ve 2. lize, pak už pro ně setrvání v této soutěži končí, jelikož od dalšího ročníku nemohou rezervní týmy hrát 2. ligu. První zápas bude v sobotu proti rezervě Kladna, kterou v prvním vzájemném zápase na soupeřově hřišti béčko porazilo 6:3. O den později přijede na Vinohrady dosavadní lídr soutěže Black Angels. První vzájemný zápas se rozhodl až v prodloužení, kdy po výsledku 5:6 vyhráli černí andělé.

Spoustu zápasů musí o tomto víkendu odehrát juniorky. Už v pátek na Vinohradech budou hostit pražský Herbadent. V sobotu pak odehrají dva zápasy na Chodově proti Plzni a domácímu Chodovu. V neděli na Děkance narazí na Bohemians a poslední pondělní zápas odehrají až v dalekých Pardubicích proti Dobrušce. Skutečně veliká porce těžkých zápasů během čtyř dnů.

Posledním vinohradským zástupcem o tomto víkendu jsou starší žáci. Družina trenéra Pokorného se v Krči střetne s rezervami Black Angels a Kladna. Následující třetí zápas sehrají podle umístění v tabulce po dvou kolech.

PÁTEK:

Juniorky:
19:15 TJ X3M SKV – Herbadent Praha 11 SJM  (Vinohrady)

SOBOTA:

Muži A:
20:00 TJ X3M SKV – TJ Znojmo LAUFEN CZ (SH TJ Znojmo)

Muži B:
17:30 TJ SKV – FBC Kladno B (Vinohrady)

Juniorky:
9:00 TJ X3M SKV – Slavia VŠ Plzeň (TJ JM Chodov)
13:30 TJ X3M SKV – TJ JM Pedro Perez Chodov (TJ JM Chodov)

Starší žáci:
9:40   TJ X3M SKV – Black Angels B (SH Eagles Praha)
11:00 TJ X3M SKV – FBC kladno B (SH Eagles Praha)

NEDĚLE:

Muži A:
16:00 TJ X3M SKV – TJ Znojmo LAUFEN CZ (SH TJ Znojmo)

Juniorky:
10:30 TJ X3M SKV – FbŠ 7OAKS Bohemians (SH Děkanka)

PONDĚLÍ: 

Juniorky:
20:15 TJ X3M SKV – FBC Dobruška (JABLOTRON Arena Pardubice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.