Rozhodující bitva je tady. Vinohrady vs. Znojmo popáté

13. 3. 2014

Muži A

2 minuty čtení

Vinohradští se chystají na zápas sezony. V pátém čtvrtfinále vyzvou na domácí půdě Znojmo a musí zvítězit. Jinak pro ně letošní sezona končí. Přijďte jim pomoci svými hlasivkami!

Série mezi Vinohrady a Znojmem se vyznačuje atraktivním florbalem, nevídanými zvraty a velkou vyrovnaností. Potvrzuje to i dosavadní skóre obou týmů. Vinohrady nastřílely v této sérii 27 branek, Znojmo o jednu méně.
 
„Všechny zápasy byly vyrovnané až do poslední minuty. Na poměry první ligy se hraje technický a rychlý florbal. Oba týmy chtějí být aktivní a mnohem více se soustředí na hru s míčkem než na nějakou destrukci. Zápasy se musí divákům líbit,“ myslí si Jan Pazdera, kouč Vinohrad.
 
A vzápětí dodává, že Vinohrady ještě neukázaly vše. „Mám dojem, že jsme v dosavadním průběhu série ještě nepředvedli to nejlepší. Ve čtvrtek se to změní, musíme podat nejlepší výkon v sezoně, už se není na co šetřit,“ burcuje své svěřence.
 
A co od zápasu očekává? „Plné hlediště a fantastickou atmosféru. Předpokládám vyrovnaný zápas s infarktovým závěrem. Věřím, že na konci budeme šťastnějším týmem,“ věří Pazdera. A komu věříte vy? Dorazte ve čtvrtek večer do Riegrových sadů. Zápas začíná ve 20:30!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.