Ženám začíná boj o záchranu

14. 3. 2014

Klub

3 minuty čtení

O víkendu jedou ženy A do Ostravy hájit extraligovou příslušnost, nastoupí ale i oba juniorské a dorostenecké týmy.

Ženám se sezona zatím příliš nevyvedla a svou historicky první extraligovou základní část ukončily na jedenáctém místě. Zisk pouhých devíti bodů je odsoudil k boji o záchranu, kterou si můžou zajistit tím, že třikrát porazí FBC Ostrava. To už se jim letos jednou povedlo a dokonce celkem nedávno. V posledním kole základní části totiž zvládly těžké utkání právě s tímto soupeřem a porazily ho 5:3. Navázat na tento dílčí úspěch můžou v sobotu od 20 hodin a v neděli ve 13 hodin v ostravské ČPP Aréně. SKV Ladies přejeme hodně úspěchů a doufáme, že uhájí nejvyšší soutěž.
 
Juniory čeká jeden z nejnáročnějších víkendů v sezoně. Ochuzení o kapitána Klímu se v sobotu v domácí hale na Vinohradech budou bít s prvním celkem Black Angels a také s dalším dobrým týmem Bučisu. Oba soupeři juniory letos porazily a SKV jim tak má co oplácet. Jak tato utkání dopadnou se přijďte podívat v sobotu od 11:30 a 16:00 do Rieger arény.
 
V neděli hrají juniorky. Týmu se letos příliš nedaří a v tabulce nadstavbové části se krčí na posledním místě. V nedělních utkáních se poperou o body s týmy Dobrušky a Herbadentu. Dobruška je v tabulce nad vinohradskými děvčaty pouze o skóre, a juniorky by tak mohly ukořistit nějaký ten bodík. Herbadent je na tom o něco lépe, SKV na něj ztrácí deset bodů. Každý zápas ale začíná za stavu 0:0 a jestli chcete vidět, jak zápas dopadne, dostavte se do haly v Drtinově ulici.
 
Dorostenci hrají v neděli v Unihoc Aréně na Kotlářce. Tým vedený Honzou Buchtou změří síly již v 8 hodin ráno s rezervním týmem kladenských dorostenců. V 10:20 pak s Orkou Horní Počernice.
V sobotu cestují dorostenky do Nového Strašecí. V 11:30 nastoupí proti Kladnu, v 15:00 proti Kutné Hoře.
 

SOBOTA:

Ženy A:
20:00 TJ SKV – FBC ČPP BONUSIA Ostrava (Ostrava)
 
Junioři:
11:30 TJ X3M SKV – Black Angels (Vinohrady)
16:00 TJ X3M SKV – FC Bučis team (Vinohrady)
 
Dorostenky:
11:30 TJ X3M SKV – FBC Kladno (Nové Strašecí)
15:00 TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora (Nové Strašecí)
 

NEDĚLE:

Ženy A:
13:00 TJ X3M SKV – FBC ČPP Olympia Ostrava (Ostrava)
 
Muži D:
17:50 TJ SKV – FbK Neveklov (Kobylisy)
 
Juniorky:
10:30 TJ X3M SKV – FBC Dobruška (Drtinova)
13:30 TJ X3M SKV – Herbadent Praha 11 SJM (Drtinova)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.