Muži se budou rvát o postup do finále!

20. 3. 2014

Muži A

2 minuty čtení

Mužské áčko čeká třetí a čtvrté pokračování semifinálové série s Českou Lípou.

Muži mají po úvodním semifinálovém víkendu na kontě jednu výhru a jednu porážku. V sobotu i v neděli se představí na domácí půdě a určitě to nebude nic jednoduchého. V obou dvou střetnutích se očekává skvělá podívaná, kde nebude nouze o emoce a atmosféru. Pikantní nádech má tato série rovněž v tom, že na lavičkách proti sobě stojí dva bratři. Na straně Vinohrad je to Jan Pazdera, na straně České Lípy jeho mladší bratr Michal.

Vinohrady minulou sobotu zaskočily svého soupeře vítězstvím 7:4. Ve druhém zápase však Českolipským dlouho nemohly vzdorovat a od debaklu je zachránila až vyvedená třetí třetina. SKV nakonec prohrálo 5:8. Protože se na Vinohrady chystá větší počet fanoušků hostujícího týmu, přikládáme sem pro ně základní informace a děkujeme za dodržení základních pravidel.

SEKTOR: Pro hostující fanoušky bude vyhrazen vlastní sektor, který bude mít cca 160 sedaček. Nachází se v zadnější části tribuny. Fanoušci hostujícího celku tedy nebudou ochuzeni o komfort, po celou dobu utkání si budou moci užívat dobrého výhledu na hřiště a blízko to mají také do bufetu, který se nachází na vzdálenějším ochozu za bránou.

VSTUPNÉ: Vstupné na zápas je tradičně dobrovolné.

ALKOHOL: S alkoholem na tribunu se nesmí, plyne to z návštěvního řádu a také z pokynů provozovatele haly. Pokud pořadatelé u vstupu na tribunu u někoho uvidí lahev s alkoholem, nebude s touto lahví vpuštěn.

Doufejme, že se domácí florbaloví nadšenci nenechají zahanbit a vytvoří Vinohradským důstojné domácí prostředí. Zápasy začínají v sobotu od 20 hodin a v neděli od 17:30. Každý je v hale v Riegrových sadech vítán! SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.