Ženy chtějí udělat rozhodující krok k záchraně

21. 3. 2014

Ženy A

1 minuta čtení

Ženský A tým vede v sérii 1. kola play down nad Ostravou 2:0 na zápasy. V sobotu bude mít první možnost rozhodnout o svém setrvání v extralize.

Do série vstupovala jako papírový favorit Ostrava. Jenže Vinohrady dokázaly svého soupeře dvakrát zaskočit a z druhého konce republiky si přivezly dvě vítězství. Nejprve v sobotu po brankách Tvrzníkové a Petřekové vyhrály 2:0, v neděli pak svého soka přetlačily 4:3 po prodloužení. Vítěznou trefu zaznamenala Zuzana Macurová.

Vinohrady tak nyní mají tři mečboly. Ostravanky však budou klást odpor a Ladies tak jistě nečeká nic jednoduchého. Sobotní utkání začíná ve 14 hodin ve sportovní hale na Zeleném Pruhu. Případný čtvrtý zápas se uskuteční v neděli rovněž od 14 hodin, ale tentokráte na Vinohradech. Přijďte naše dámy v boji o záchranu podpořit! SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.