SKV vypravuje do Lípy autobus s fanoušky!

24. 3. 2014

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady se ve středu od 19:30 střetnou v rozhodujícím pátém utkání s Českou Lípou. A i vy můžete být u toho!

Pojeďte ve středu fandit SKV do České Lípy - máme pro Vás připravený autobus s kapacitou 50 míst. Cenu se budeme snažit držet co nejníže a pomáhají nám v tom i sami hráči áčka - každý z nich přispěje na autobusový výlet 150 korunami. Pokud autobus naplníme, dostaneme se na hezkých 100 korun.

S týmem z České Lípy jsme pro vás také domluvili vyhrazení sektoru, což je vzhledem k poměrně stísněným podmínkám jejich haly velké plus! Tak vezměte kamarády, hlučidla a pojeďte s námi podpořit SKV v rozhodujícím zápase série! Odjezd autobusu bude cca v 17:30 od Rieger arény (naše hala), Polská 1, Praha 2.

DO AUTOBUSU SE PŘIHLAŠUJTE V UDÁLOSTI NA OFICIÁLNÍCH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH KLUBU. UVEĎTE PROSÍM JMÉNO POČET OSOB! POKUD ÚČET NA FACEBOOKU NEVLASTNÍTE A RÁDI BYSTE JELI TAKÉ, PŘIHLÁSTE SE PROSÍM NA MAILU buchtajir@gmail.com.

SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.